Whatsapp İhbar Hattı: 0 506 135 06 08 -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların üzerinde durabilirsiniz. Sabah saatleri sizin için daha şanslı ve akıcı koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. İlerleyen saatlerde arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız zamanlar var. Gün içinde bütçeleme yapmak ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içindeki olumlu koşullar sizin daha rahat kararlar vermenizi sağlayacaktır. Akşama doğru keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün yakın çevrenizle ilgili değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde şanslı koşullar söz konusu. Hareketli bir gündeminiz olabilir. Gün içinde eğitimlere katılabilirsiniz. Gelecek yönünde kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. İlerleyen zamanlarda alışverişe çıkabilirsiniz. Dostlarınızla programlar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz şanslı zamanlardasınız. Gün içinde eğlenceli programlar organize edeceğiniz zamanlar var. Alışverişe çıkabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularla ilgili çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. En iyisini yapmak için mücadele edebilirsiniz. Gün içinde akıcı koşullar söz konusu. Sabah saatlerinde yeni şeyler yapmak için hevesli olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise keyif aldığınız konulara yönelmek sizi daha iyi hissettirecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sabah saatlerinde eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengede olmak önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha fazla mücadele içinde hissedebilirsiniz. Gelecek yönünde kararlar vermek isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise arkadaşlarınızla birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz koşullarla ilgilenebilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gideceğiniz zamanlar var. Başarılı olmak için kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceksiniz. Akşam saatlerini kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Gün içindeki akıcı koşulları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Yeni ufuklara açılmak için yeni hedefler koyabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmak için çevrenizdeki kişilerle organizasyon yapacağınız zamanlar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İş hayatınızla ilgili konularda akıcı koşullar söz konusu. Bugün sorumlu olduğunuz işlerde hedefe ulaşmak için mücadele içinde olabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte samimi bir ortamlarda bulunabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Gelecek beklentilerinizle ilgili akıcı koşullar oluşabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Hedeflediğiniz konular içi plan yapabilirsiniz. Gün içinde alışveriş için zaman yaratacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi destekleyici konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Korktuğunuz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. Akşam saatleri kendinizi rahat hissedeceğiniz yerleri tercih edebilirsiniz.