Whatsapp İhbar Hattı: 0 506 135 06 08 -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek bazı hassasiyetler gündeme gelebilir. Ortaklı parasal konular üzerinde de düşünmek gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün eşinizle ya da ortaklaşa konular içinde daha aktif olmanız gerekebilir. Duygusal alanda karşınızdaki kişiyi daha çok dinlemeye bakmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hafta sonu olmasına karşın bugün işler ve meşguliyetler gündeme gelebilir. Daha kararlı davranarak verimli sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün sevdiklerinizle bir arada olmak ve mutlu olmak konusunda daha coşkulusunuz. Ancak duygusal alanda abartılardan uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün eve ait işler ve tamamlanması gereken konular var. Duygusal açıdan daha esnek davranmak yerinde olacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün ziyaretler ve görüşmeler açısından canlı bir gün olabilir. Aynı zamanda zihinsel alanda daha aktif ve meraklı da olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Parasal konularda ve alışverişlerde daha özenli olmaya bakmalısınız. Alışverişlerde duygusal davranarak bütçenizi zorlama riski var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken pek çok konuda daha istekli ve girişken olabilirsiniz. Aynı zamanda annenize ya da aileye ait konular da sizi meşgul edebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün düşünmeden hareket etmemeli ve daha gerçekçi olmaya bakmalısınız. İlişkilerle ilgili hassasiyetler ve gizli durumlar dikkat çekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız. Belki arkadaşlar ve gruplarla ilgili bir konu sizi bu dönemde daha hassas kılıyor olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün enerjik ve mücadeleci olabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Çok şey başarabilir ve başkalarının da dikkatini çekebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kendinizi daha canlı ve yaratıcı hissedebileceğiniz olanaklar var. Uzaklar, yolculuklarla ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.