Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya Emniyeti Falez Bölgesinde Denetim Uygulaması Yaptı

ANTALYA – Falez bölgesinde bulunan

ANTALYA – Falez bölgesinde bulunan mağaralarda kamu düzeninin sağlanması için suç ve suç unsurlarının tespiti, aranan şahısların yakalanması, falezlerde bulunan mağaralarda bimekan tabir edilen şahısların yer edinmelerinin men edilmesinin sağlanmasına yönelik İl Emniyet Müdürlüğü Radyo TV ve Foto Film, Narkotik, Çocuk, Toplum Destekli Polislik ve Deniz Şube Müdürlükleri ile Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Muratpaşa Belediyesi Zabıta Amirliği personeli ile eş zamanlı uygulama yapıldı.

 

Yapılan uygulamada (20) mağara ve falez çevresi kontrol edilmiş, bu mağaralara atılmış çöpler belediye görevlilerince temizlenirken, mağarada yaşayan (2) şahıs men edilmiş, tespit edilen (2) barakanın yıkımı için Muratpaşa Belediyesi ile gerekli işlemleri başlattı.

 

Ayrıca Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince, falezler civarındaki vatandaşlarımıza, yaralanma, hatta sonucu ölüm olaylarına varan düşmeler konusunda gerekli bilgilendirmeler ve uyarılar yapıldı.

 

Uygulamalar sırasında (40) şahsın kimlik kontrolleri yapılmış ve suç kayıtları sorulmuş, metruk binada yaşayan (19) şahsın (4) ayrı suçtan arandığı tespit edilerek gerekli adli işlem yapıldı. Bir mağara içerisinde (159) adet 9×19 mm. çapında dolu fişek ele geçirildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada benzer uygulamaların sıklıkla yapılmaya devam edileceği belirtildi…

 

HABERİN VİDEOSU