Whatsapp İhbar Hattı: 0 506 135 06 08 -
$ DOLAR → Alış: 3,53 / Satış: 3,54
€ EURO → Alış: 4,11 / Satış: 4,12

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün Aslan burcundaki yeniay kişiliğinizi ve gücünüzü daha çok ortaya koymak isteyebileceğinizi anlatıyor. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha gayretli davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün Aslan burcundaki yeniay, dikkatinizi ailevi konulara ve eve daha çok odaklayabileceğinizi anlatıyor. Evinize ait konularda yenilikler mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün Aslan burcundaki yeniay, düşüncelerinizi daha güçlü ifade edebileceğinizi anlatıyor. Haberler, görüşmeler harekete geçirici olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün Aslan burcundaki yeniay, dikkatinizi parasal konulara ve harcamalara verebileceğinizi anlatıyor. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün Aslan burcundaki yeniay, kişiliğinizi ve yenilikleri öne çıkarıyor. Duygusal alanda daha gayretlisiniz ancak sağlık ve kazalara karşı önlemci olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün Aslan burcundaki yeniay çok fazla kontrol edemediğiniz ya da gizli kalan konulara işaret etmekte. Elde olmayan nedenler yüzünden kısıtlanabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün Aslan burcundaki yeniay, gelecek beklentilerinizi öne çıkarmakta. Yeni ümitler ve gelişmeler sizi harekete geçirmekte.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Aslan burcundaki yeniay, özellikle sorumluluklar alanında dikkat çekici. Kişisel açıdan daha fazla şey yapabileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün Aslan burcundaki yeniay, kendinizi daha özgür ve istekli hissedebileceğinizi anlatıyor. Uzaklarla ilgili işlerde ve inançlarınızda daha gayretli olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün Aslan burcundaki yeniay bazı ortaklaşa konuları ve endişeleri gündeme getirmekte. Gururunuzu ilgilendirebilecek konularda daha sakin kalmaya bakmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün Aslan burcundaki yeniay özellikle evlilik ve ortaklaşa konularda daha sakin ve sabırlı olmanızı gerektiriyor. Düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün Aslan burcundaki yeniay zaman alan işler ve meşguliyetler getirmekte. Bugünlerde sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.