Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Dilek Bozkurt Özgenç: “4 Yılda Başarı Hikayesi Olduk”

Antalya başta olmak üzere

Antalya başta olmak üzere Batı Akdeniz’in en dinamik aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Akdeniz Bülten; 4’üncü yaşını kutluyor. 4 yıldır insanlara ekonomi, siyaset, iş ve aktüaliteye dair farkındalık dolu yaşamın kapılarını açan Akdeniz Bülten; aynı zamanda Antalya’danbölgesine açılan tek ekonomi, siyaset ve iş dünyası dergisi olma özelliğine sahip.

Ocak 2015’ten bu yana Antalya’dan ve Türkiye’den sıcak gelişmeleri aktardıklarını, Akdeniz’in sesi ve haberin güvenilir adresi olduklarını belirten Akdeniz Bülten Dergisi Genel Yayın Müdürü Dilek Bozkurt Özgenç, dergisinin bu anlamlı günü hakkında şunları söyledi: “4 yıl içinde, Akdeniz Bülten büyük bir başarı hikayesi oldu. Bu dergi, bu kente not düştü ve ışık saçtı, konuşulmayan, arada kalan, üstü örtülen tozları kaldırma ve gerçek gündemi aydınlatma anlamında, çok büyük bir vazife gördü.”

Akdeniz Bülten dergisi yayımlandığı ilk günden itibaren kentlilik bilinciyle hareket ederek, gerek bu şehre gerekse de bu şehirde yaşayan pek çok kişiye ilham verici olmayı sürdürdü.  Beş yıldır yayın yaşamında yerel yöneticilerden, sivil toplum kuruluşları başkanlarına, sanatçılarından bu kente hizmet etmiş başarılı işadamları ve kadınlarına kadar röportaj, yazı ve haberle sayfalarını zenginleştirmiş ve bir kent belleği yaratmayı başardı.

Özellikle Antalya’nın siyaset, ekonomi, iş, hizmet, sosyal ve kültürel alanındaki gelişmeleri aktarmak ve bu konularda yapılan etkinlikler için kalıcı bir belge olma görevini görmek, firmaların tanıtımını yapmak, yaşamın etik ve estetik alanlarında farkındalık yaratmak hedefiyle yoluna devam etti.

Akdeniz Bülten Dergisi Genel Yayın Müdürü Dilek Bozkurt Özgenç,“Geçtiğimiz ay bu yolculuğumuzda 4 yaşına bastık. İlk gün olduğu gibi bugün de bir kenti sayfalarımızla kucaklamaya devam ediyoruz. Antalya’mız başta olmak üzere Akdeniz’de yaşayanların dergisi olmaya ve daha da büyüyebilecek adımlarla ilk günkü heyecan ve sevgimizle sizleri karşılamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı…