Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Yemen Kahvesi’nin 132. Şubesi Termessos Açıldı

Yemen Kahvesi’nin Termessos Şubesi

Yemen Kahvesi’nin Termessos Şubesi açılışı çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinin katıldığı açılışa yoğun ilgi gösterildi.

2011 yılında ilk şubesi Antalya’da açılan Yemen Kahvesi’nin 132. Şubesini açmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Yemen Kahveleri Yön. Kurulu Başkanı Mustafa Çilingiroğlu: “Yerli bir markayız ve halkın içinden çıkmış bir markayız, Türk kahvesinin özelliğini Osmanlı döneminden, Osmanlıya Yemen’den kahvenin gelme hikayesini işleyen bir firmayız. Böyle olunca halkımız da bizi sahipleniyor. Büyümemizdeki sır burada yatıyor. İşimizi özveri ile yapıp müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. 132.şubemiz hayırlı olsun” dedi.

İşletmenin açılış kurdelesini dualar eşliğinde kesen protokol üyeleri, ardından işletmeyi gezdi. 132. Şube olan Termesos şubesinin işletme sahipleri; Emre Avşar, Serkan Dalgıç ve Erkan Dalgıç davetlilerle yakından ilgilendi. Türk ve yabancı kahve çeşitlerinin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler ile farklı değişik lezzetlerde damak tadına hitap edecek.