Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

A.Selim YURDAKUL Teşekkür Ziyaretlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

MHP Genel Başkan Başdanışmanı
MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve MHP Antalya Milletvekili, Prof. Dr. Ahmet Selim YURDAKUL, 7 Haziran seçimlerinden hemen sonra başladığı MHP teşkilatları ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.
Hafta sonunda eşiyle birlikte Antalya’nın Doğu ilçelerine gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretleri, partililer tarafından sevinçle karşılandı.
A.SelimYURDAKUL-iç
Doğu ilçeleri teşkilatları teşekkür ziyaretlerine cumartesi günü İbradı’da başlayan Yurdakul, İbradı İlçe başkanlığının daveti üzerine bir kahvehaneye gitti. Burada Vatandaşlarla buluşan Antalya milletvekili, İbradı’nın sorunlarını, Meclis Başkanlığı seçimlerini ve koalisyona dair güncel gelişmeleri değerlendirdi.
İbradı’lı bir vatandaşın “Burda hiçbir sağlık kuruluşu yok, bir iğne vurulmak için dahi saatlerce yol gitmek zorundayız. Özellikle haftasonları, bir tane bile sağlık görevlisinin olmadığı ilçemize sağlık konusunda tedbirler alınmasını istiyoruz” dediği sohbette; Türkiye misafirperver bir ülkedir bu nedenle Suriyeli mültecilere sağlıkla ilgili tüm imkanlarını seferber eden AKP hükümetinin İbradı’yı görmezden gelmesi kabul edilemez diyen Yurdakul, koalisyon görüşmelerine ilişkin olarak MHP’nin ilkelerini ve Türk Milletinden yana olan duruşlarını vatandaşlarla paylaştı.
İbradı ziyaretinin akabinde Akseki’ye, Gündoğmuş’a, Manavgat ve Serik’e giden Yurdakul, MHP ilçe teşkilatlarının seçimlerde gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkürlerini sundu.
Her fırsatta Antalya’da olacağını daha seçim çalışmalarından itibaren ifade eden MHP Genel Başkan Başdanışmanı Yurdakul, Antalya İl Başkanlığının, tüm Antalyalıları davet ettiği iftar yemeğinde vatandaşlarla ekmeğini paylaşarak iftar yaptı. Yurdakul, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle iftardan sonra da güncel siyasi meseleler üzerine vatandaşlarla ve partililerle birlikte istişare etmeye devam etti.
Hafta sonu boyunca eşiyle birlikte Antalya’da olan Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Şehit Aileleri ve Gaziler derneğinde Vatanın birliği ve bütünlüğü için mücadele edenleri ve yakınlarını ziyaret ederek, her fırsatta yanlarında olmaya çalışacağını ifade etti.
Antalya’daki son iftarında yine vatandaşlarla birlikte olan Ahmet Selim Yurdakul, Av. Emrah Taşkın başkanlığındaki Antalya Ülkü Ocakları’nın davetindeydi. Dualarla ve Ney dinletisiyle birlikte orucunu açan milletvekili, “Bu güzel iftar etkinliği için başta Ülkü Ocakları il başkanımız olmak üzere, Türk Milletinin geleceği için daha şimdiden bizleri gururlandıran tüm Ülkücü genç kardeşlerimize, gönüllülük esasıyla hiçbir beklentisi olmaksızın koşturan herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun” diyerek, Meclis çalışmalarına katılmak için Ankara’ya döndü.