Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

AHMET SELİM YURDAKUL “ANTALYA ESNAFI KAN AĞLIYOR”

M.H.P. Kepez İlçe Teşkilatını

M.H.P. Kepez İlçe Teşkilatını ziyaret ederek güne başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Başdanışmanı ve MYK Üyesi, Antalya Milletvekili adayı Ahmet Selim YURDAKUL, partililer ile yaptığı toplantının ardından, bölge esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Esnafların hep bir ağızdan ekonomik gidişata yönelik şikayetlerini dinleyen YURDAKUL “AKP Hükümetinin, ekonomiyi doğru yönetemediğini, esnafın, memurun, emeklinin ve çiftçinin borç kapanı içine sürüklendiğini ve 2014 son çeyreğinden itibaren Türkiye’de ekonominin bir uçuruma doğru yol aldığını” ifade ederek, esnafın ve diğer tüm vatandaşların yaşamakta olduğu sıkıntıların M.H.P. iktidarı ile çözüleceği müjdesini verdi.
Bir esnafın “Biz AKP’ye 2002 yılında inanmıştık ve oy vermiştik, şimdi görüyoruz ki bunlar vatandaştan daha çok kendi lüks tüketimlerini, saraylarının dekorasyonunu ve özel jetleriyle gidecekleri yabancı ülkeleri düşünüyorlar” şeklindeki hükümete yönelik eleştirisi üzerine YURDAKUL, yanındakilere dönerek; “İşte görüyorsunuz, tüm vatandaşlarımız bu olanları görüyor ve belki bizden bile iyi tahlil ediyor. Zaten Türk halkı daima gerçekleri görmüş, hırsızlıkları ve yolsuzlukları her dönem cezalandırmayı bilmiştir” diyerek ziyaretlerine devam etti.
Antalya esnafının ve partililerin kendisine olan alakasından memnun olan YURDAKUL, kendisiyle görüşmek isteyen Antalya’lıların sorunlarıyla yakından ilgilendi.