Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Alanya ‘da Okul Servislerine Denetim Yapıldı…

Alanya Emniyet Müdürlüğü Trafik

Alanya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetim  Şube Amirliği ve Alanya Minibüsçüler ve Servisçiler Odası ekipleri Alanya’da faaliyet gösteren okul servislerini tek tek denetledi.

Denetimlere Alanya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetim  Şube Amirliği ve Alanya Minibüsçüler ve Servisçiler Odası ekipleri de katıldı. Gazipaşa Dolmuş Durağı’nda toplanan tüm servis araçlarının belge, güzergah ve çalışma izni başta olmak üzere bütün evrakları, araçların yasada öngörülen şartları taşıyıp taşımadığı ve servis araçlarındaki düzenlemelere uygun olup olmadığı tarafından denetlendi. Denetimlerde genel anlamda büyük bir sorun tespit edilmezken, bazı eksikleri olan araç sürücülerine eksiklerini tamamlamaları için 20 Ekim’e kadar süre verildi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’da Ulaşım Denetim Birimi kurulduktan sonra, halk otobüsleri, tur otobüsleri, taksiler ve servis araçlarını yakından takibe aldıklarını ve güvenli bir ulaşım için her türlü çalışmayı yaptıklarını söyledi. Güney, “ servis araçlarının genel denetimi yapıldı. Ancak ekiplerimiz sürekli görev başında olacak ve rutin denetimlerini de sürekli yapacaklar” dedi.