Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Alanya’da Ücretsiz Mezarlık Servisi

Alanya Belediyesi, her hafta

Alanya Belediyesi, her hafta Cuma günü mezarlık ziyaretleri için ulaşım desteği de sağlamaya başladı.

 

Alanya Belediyesi, her hafta Cuma günü mezarlık ziyaretleri için ulaşım desteği de sağlıyor.  Alanya Belediye Mezarlığı’ndan saat 09.00’ da hareket eden servis 25 kilometrelik yol güzergâhı üzerinden Cikcilli Mezarlığı’na ulaşım hizmeti sağlıyor. Kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar, ücretsiz otobüs servisleriyle Cikcilli Mezarlığı’na taşınıyor.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından sağlanan ulaşım hizmetinden çok memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar; “Cuma günleri mezarlık cemaatinin hocası ile birlikte kabir ziyaretimizi yapıyoruz, dualarımızı okuyoruz. Alanya Belediyesi sayesinde ulaşımımız sağlanıyor. Verilen bu hizmet için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Cikcilli mezarlığı ulaşımı zor olan bir mezarlık. Mezarlık ziyareti yapmak isteyen fakat ulaşım sıkıntısı olan vatandaşlarımız bu sayede ziyaretlerini yapabiliyorlar. Vatandaşlarımız için hizmetlerimiz devam edecektir.” dedi.