Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Alanya’dan Bahceli’ye Destek Açıklaması

Alanya Belediye Meclis Üyesi

Alanya Belediye Meclis Üyesi ve Üst Kurul Delegesi Mustafa Toksöz Ve Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar MHP Genel Başkanı Devlet Bahceli’ye destek açıklaması yaptı.

 

Alanya Belediye Meclis Üyesi ve Üst Kurul Delegesi Mustafa Toksöz ve Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar ortak bir açıklama yaparak muhaliflere karşı Bahçeli’nin yanında olduklarını belirttiler.
Yapılan açıklama şöyle:
“Değerli Dava Arkadaşlarım, Kıymetli Basın Mensupları;
Milliyetçi Hareket Partisi siyasi bir kurum olmanın ötesinde, Yüce Türk Milletinin milli ve manevi değerlerini korumak ve gelecek nesillere taşımak için direnen, mücadele eden ve bu mücadelesini yaparken ağır bedeller ödeyen Ülkücü dava insanlarının partisidir. Bu kutsal davanın, sınırları Ülkücü terbiye ve Ülküdaşlık hukuku anlayışında çizilmiş gelenekleri vardır. Bugüne kadar geleneklerimize gösterdiğimiz sadakat sayesinde bizi dağıtmak, yok etmek için yapılan toplum mühendisliklerine, algı operasyonlarına asla taviz verilmemiştir.
Hiçbir seçim, hiçbir Ülkücü için milat ya da miat değildir. 1 Kasım seçim sonuçları tartışması üzerinden zihinlerimizi bulandırarak, bünyemizde karışıklık çıkartmaya çalışanlar er ya da geç bu durumumuzu anlayacaklardır.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2018 tarihinde yapılacaktır. Bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin en alt kademesinden en üst kademesine kadar bütün yönetim kademelerini seçen delegasyonun iradesini hiçe sayarak olağanüstü kurultay talep etmek, olağanüstü bir haksızlıktır ve Ülkücü gelenekte böyle bir uygulama bulunmamaktadır.Milliyetçi iradenin Kurultay ile verdiği yetki, hiçbir tehdit, şantaj ya da manipülasyonla devredilemez.
Unutmayalım ki; bizleri mutluluğa, muktedir olmaya, yeryüzünde birliğe ve dirliğe taşıyacak referansımız; bozulmasına, delinmesine, eskimesine, yıkılmasına ve dağılmasına asla izin vermediğimiz için uğrunda ağır bedeller ödediğimiz ilkelerimiz ve ülkülerimiz olacaktır.
Değerli Dava Arkadaşlarım; 
Bugün Milliyetçi Hareket Partisi‘nin İlçe Başkanları, Üst kurul delegeleri ve seçilmiş üyeleri olarak tam kadro huzurunuzdayız.
Bizler, Ülkücü Hareket’e hizmet dairesi içerisinde nefes alıp nefes verdiğini bildiğimiz, Davamızın bütün hafızasını taşıyan, vatanımızın bütünlüğü, devletimizin bekası ve ideallerimizden taviz vermeyen, Türkçemizin yanına başka dil, Al bayrağımızın yanına başka bayrak istemem diyerek, bu değerlerden bihaber olanların karşısında ilkelerimizi ve ülkülerimizi sımsıkı sahiplenen, Milliyetçi Hareket Partisi’ni milli ve manevi değerlerin tek tarafı yapan, Türkmenbeyimiz, büyüğümüz, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in emrinde sonuna kadar yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, bu onurla yaşamayı sürdürmeye kararlıyız.