Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’DEN AKP’Lİ ADAY ADAYI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

MHP Düzce Merkez İlçe

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığı bugün Elif Keçeci hakkında ‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığı, aday gösterilmemesi üzerine sosyal medyada ‘Düzce’nin ş……. halkı’ diye hakaret içeren sözler yazan Ak Parti milletvekili aday adayı Elif Keçeci hakkında şuç duyurusunda bulundu.

AKP Düzce Milletvekili aday adayı 35 yaşındaki Elif Keçeci, aday gösterilmemesi üzerine sosyal paylaşım sitesindeki sayfasına ‘Ben yokum listede kına yakın’ diye yazarken, yorum bölümüne de ‘Benim için önemli olan T. amcamın yanında olmak ama, tabi Düzce’nin ş……. halkı asparagas haber yapmazsa. Çünkü Düzce her b.. beklenir, bu adi ş………….’ diye yazdı. Keçeci’nin bu yazıları tepkilere neden oldu.

MHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığı bugün Elif Keçeci hakkında ‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. MHP’li yöneticiler hazırladıkları dilekçeyi savcıya verdi.

‘BU İFADELERİ KINIYORUZ’

MHP Merkez İlçe Başkanı Aydın Dursun, Keçeci’yi kınadıklarını belirterek şunları söyledi:

“AKP’den aday adayı olan bir hanımefendi, Düzce halkını aşağılayan bir takım ifadeler kullandı. Bu ifadelerden sonra tüm ilimizde şiddetli bir infial söz konusu. Bu ifadeleri kınıyoruz. Düzce halkı ile ilgili sarf ettiği sözler, mensubu olduğu partinin hangi mantıkla hizmet ettiğini gösterdi. Biz de yapılan bu hakaret için kanunlar önünde hakkımızı aramaya geldik. Kendisini şiddetle kınıyoruz.”

Kaynak: BENGÜTÜRK TV