Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

ANSİAD’dan Antalya Valisi Türker’e Ziyaret

Antalya Sanayici ve İşadamları

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve Yeni Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Muammer Türker’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Vali Muammer Türker, yeni yönetime hayırlı olsun diyerek, başarı dileklerinde bulundu. İş dünyasının örgütlülüğünün önemine değinen Vali Türker; ”Sivil toplum kuruluşlarını çok önemsiyoruz. Seslerin daha iyi duyulması ve yapılan işlerin daha büyük sinerjiyle yapılması bakımından önemlidir. ANSİAD bu anlamda ilk ve en etkin sivil toplum kuruluşu olması dolayısıyla lokomotif özelliği taşıyor.” dedi.

ANSİAD’ın birlikte çalışma kültürünün takdire şayan olduğunu vurgulayan Vali Türker; “Birlikte çalışma kültürü, sosyal sorumluluk projelerinde yer almanız ve projelere katkı koymanız takdire şayan. Sosyal sorumluluk projeleri bizim milli manevi değerlerimizden beslenen, iş insanlarına öteden beri ailelerinden aktarılan bir kültür. Bu kültürümüzün yaşaması bakımından da bu birlikteliklere değer veriyoruz. Yapacağınız faaliyetlerde sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili bir ileri aşamaya gitmek hem ANSİAD’ın görünür olması hem ANSİAD üyelerinin manevi kişisel tatminleri bakımından büyük önem arz ediyor” diye konuştu.

Vali Türker’e teşekkür ederek yeni yönetim kurulu üyelerini tanıştıran Başkan Erdoğan da, 160 üyesi bulunan ANSİAD hakkında bilgi vererek her zaman işbirliğine hazır olduklarını söyledi.