Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nden Kınama ve Başsağlığı Mesajı

Terör, iç savaş ve

Terör, iç savaş ve kargaşa her gün onlarca, yüzlerce insanı ailesinden, ülkesinden ve de sevdiklerinden koparmaktadır…

 

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), dün Ankara’da meydana gelen terör saldırısı ve süregelen terör olaylarına ilişkin bir mesaj yayınladı. Yayınlanan mesajda;

“Terör, iç savaş ve kargaşa her gün onlarca, yüzlerce insanı ailesinden, ülkesinden ve de sevdiklerinden koparmaktadır. Terör örgütlerinin azgınlaştığı Ortadoğu coğrafyasındaki ateş çemberinin içine maalesef Türkiye de çekilmek istenmektedir. Bu amaca yönelik olsa gerek Türkiye’de patlatılan bombalar onlarca masum insanımızın canına mal olmakta, insanlık suçu işlenmektedir.

Dün, Ankara’da Suriye uyruklu bir teröristin patlattığı bombalar maalesef 28 canımızı yaşamdan koparmış, 61 yurttaşımızın da yaralanmasına yol açmıştır. Acımız büyüktür. Saldırıyı kınıyoruz.  Bu zor günleri yurttaşlarımızın birlik ve dayanışma duygularıyla aşacağımıza inanıyoruz. Bu vesileyle saldırıda yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve tüm ulusumuza baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifa diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.