Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya Ülkü Ocakları Devlet Bahçeli’nin Yanındadır!

Ülkü Ocakları Eğitim ve

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu’ndan MHP Lideri Dr.Devlet Bahçeli’ye destek açıklaması…

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli hakkında son zamanlarda özellikle sosyal medya üzerinden yürütülen karalama kampanyaları ile alakalı bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu “Ülkücü edep ve adaptan uzaklaşmış, geleneklerimizi hiçe sayarak devam eden bu süreçte olayın müsebbiplerine gereken ülkücü tavrı göstereceğimizi beyan ediyoruz.”dedi.

Küreşoğlu açıklamasında;

“1 Kasım seçimlerinin akabinde Türk milliyetçiliği fikir sisteminin siyasi organizasyonu olan partimizin lideri sayın Dr. Devlet BAHÇELİ aleyhinde yürütülen karalama kampanyalarını bugüne dek sükûnetimizi koruyarak gözlemledik. Bir takım zihniyetlerin taşeronluğuna soyunarak ömrünü Türk-İslâm davasına adayan liderimiz hakkında ipe sapa gelmez sözler sarf eden makam ve mevkii düşkünlerinin oynadıkları bu tiyatro sonucunda her ne olursa olsun bizler en büyük makam olan ülkücülüğümüzden asla vazgeçmeyeceğiz! Ülkücü edep ve adaptan uzaklaşmış, geleneklerimizi hiçe sayarak devam eden bu süreçte olayın müsebbiplerine gereken ülkücü tavrı göstereceğimizi beyan ediyoruz. Ülkü Ocakları her şart ve durum altında Türkmen Beyi sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin yanındadır!” ifadelerini kullandı.