Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya’lı Minik Berkay’dan Michal Kadlec’e Türk Bayrağı

Geçtiğimiz gün Antalya’da oynanan

Geçtiğimiz gün Antalya’da oynanan Antalyaspor – Fenerbahçe maçı sonrası Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Michal Kadlec, misafir tribünde bulunan minik Berkay’a özel olarak kendi formasını hediye etmişti….

 

Özel Haber – Mustafa YILMAZ

Antalyaspor – Fenerbahçe maçının en şanslı taraftarı olan Minik Berkay ve Michal Kadlec sosyal medyada çok konuşulanlar listesine girdi. Bunu üzerine Minik Berkay’a ulaşan Haber Birikim ekibimiz Berkay ve Ailesiyle biraraya gelerek sohbet etme şansını yakaladı.

İNANAMADIM

Tribünde maçı seyreden Berkay kendisini işaret ederek gelen Kadlec’i görünce çok heyecanlandığını ve formayı kendisine verdiği anda ne yapacağını şaşırdığını söyledi. Formayı aldıktan sonra tribündeki taraftarların yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olan Berkay “Formamı kapacaklar diye çok korktum.” demesi sohbetimize neşe kattı.

 

FORMAYLA UYUDU

Biz gittiğimizde hala üzerinde Fenerbahçe forması olan Minik Berkay’ın Fenerbahçe fanatiği olan babası o geceyi anlatıyor ;

“Tribünde hiç beklemediğimiz bir anda Berkay’ı göstererek gelen Kadlec’in formayı vermesiyle neye uğradığımızı şaşırdık. Tribünde bulunan bir çok taraftarla hatıra fotoğrafı çektirdik. Eve geldiğimizde Berkay hala inanamıyordu. O gece formayı hiç çıkarmadı, üzerinde formayla uyudu. Daha sonra  kendi formasıyla değiştirip formayı saklamak için ikna ettik.” dedi.

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE EDECEĞİM

Aldığı hediye için çok mutlu olduğunu söyleyen Berkay, Michel Kadlec’e Türk Bayrağı hediye ederek Teşekkür etmek istediğini söylüyor. Bu hayali gerçek olur mu bilinmez ama Kadlec verdiği hediye ile Minik Berkay’ın koca yüreğini fethettiği kesin.