Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

AVRUPA ŞAMPİYONLARI ANTALYA’DAN

Antalya Akdeniz Savunma Sanatları Spor Kulübünün Milli sporcuları Ayşin Özkılıç ve Zeliha Doğan Muay Thai Avrupa şampiyonu olarak Antalya’nın gururu oldular.

Antalya Akdeniz Savunma Sanatları

Girdikleri her şampiyonadan başarı ile ayrılan Akdeniz Savunma Sanatları Spor Kulübü sporcuları Antalya’nın adını duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenlenen EMF-Avrupa Muay Thai Federasyonu Kupasında (EMF-Muay Thai Open Cup 2015) görev alan Muay Thai Milli Takım Antrenörü Mustafa Yapıcı, sporcularının aldığı başarıdan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Yapıcı, “Sporcularım Ayşin Özkılıç ve Zeliha Doğan kendi kategorilerde Avrupa Şampiyonu oldular. Yaptığımız antrenmanların karşılığını aldıkları şampiyonlukla taçlandırdılar. Düzenlenen Avrupa Şampiyonasında hem şahsım hemde sporcularım başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’yi layıkıyla temsil ettiğini düşünüyorum. Ayrıca şampiyonada görev alan Antrenör, Sporcu ve Hakem arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

‘BAŞARIMIN MİMARI ANTRENÖRÜM’

Muay Thai Avrupa Şampiyonu unvanını elde eden Ayşin Kılıç, kendisini yetiştiren Milli Takım Antrenörü Mustafa Yapıcı’ya teşekkür ederek sözlerine şu şekilde devam etti; “Bu büyük başarıda benim daima yanımda olan antrenörüme çok teşekkür ediyorum. Bu başarının mimarı kendisidir. Bizlere Akdeniz Savunma Sanatları Spor Kulübü olarak Antalya’nın adını her yerde duyurmaya devam edeceğiz. Avrupa Kupasında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Bizlere inanan ve bizleri şampiyonada yalnız bırakmayan başta ailem olmak üzere tüm sevenlerimize de sizlerin aracılığı ile teşekkür ediyorum. Bu bizim için sadece başlangıç ve gerisi gelecek. Buna sonuna kadar inanıyorum”
ASK’nın şampiyonadaki ikinci gururu olmayı başaran Zeliha Doğan, kendisine destek olan herkese teşekkür ederek  antrenörü Yapıcı’nın verdiği desteğin ve emeğin sonucunda Avrupa Şampiyonu olduğunu belirterek sözlerini noktaladı.