Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Bahçeli ”Bizim Zırha İhtiyacımız Yoktur!”

MHP lideri Bahçeli, grup

MHP lideri Bahçeli, grup toplantısı sonrası gazetecilere, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik suikast ihbarı ve anayasa görüşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

MHP lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısı sonrası gazetecilere, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik suikast ihbarı ve anayasa görüşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli gazetecilerin  ”CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik suikast ihbarı hakkında ne düşünüyorsunuz?.  Bildiğimiz kadarıyla aracınızda zırh yok. Suikast tehlikesine karşı koruma arttırımı veya zırhlı araç talebiniz olacak mı?” sorusu üzerine;

“Bizim bir bilgimiz yok. Bize bilge veren de olmamıştır. Basın yoluyla Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik suikast düşüncesinin yoğunlaştığına yönelik düşünceler söz konusudur. Bu tür suikastlarla kimseyi yıkamayacaklardır. Kemal Kılıçdaroğlu’nun da aynı şeyi yapacağına inanmaktayım. Koruma sayımız sabit, yeni bir talepte bulunmuyoruz. Bizim arabamızda bir zırh yoktur. Ben şahsen, ihtiyacımız olmadığını kendilerine salık verdim.”

Anayasa görüşmeleriyle ilgili gelen bir soruya ise, ”Önümüzdeki günlerce Meclis’e gelecek. Bu görüşmelerde grup kararı olmaz. Benim bir tek oyum var. Meclis’te de evet diyeceğim, referandumda da evet diyeceğim.”