Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Çelik EXPO’da Toplantı Yaptı

Expo 2016 Antalya Ajansı’nın

Expo 2016 Antalya Ajansı’nın 38. Yönetim Kurulu Toplantısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik başkanlığında Aksu’daki Expo alanında yapıldı.

 

EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’ndaki VIP Salonu’nda düzenlenen toplantıya, Bakan Çelik, Expo 2016 Antalya Başkan Vekili Antalya Valisi Muammer Türker, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bakan Çelik, burada yaptığı konuşmada, EXPO 2016 Antalya’nın 38. olağan yönetim kurulu toplantısı vesilesiyle bir araya geldiklerini belirterek, toplantıda dokuz maddeden oluşan gündemi değerlendireceklerini söyledi.

EXPO’ya kısa bir süre kaldığını dile getiren Çelik, “Bu süre içerisinde tüm gelişmeleri ele alma imkânını elde etmiş olacağız. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, EXPO alanımızı gezme ve ziyaret etme, dolayısıyla da bizleri talimatlandırmak şeklinde güzel bir ziyaretleri oldu. Bu ziyaretleri bizlere güç kattı, güç verdi” diye konuştu.

Ziyaretin hemen akabinde yönetim kurulu toplantısı yapmalarının bir avantaj olduğunu belirten Bakan Çelik, “İnşallah var olan eksiklerimizi ve yapılması gereken çalışmaları bu yönetim kurulu toplantısında ayrıntılı bir şekilde değerlendirme imkânımız olacak” dedi.

Bakan Çelik, basına kapalı devam eden toplantının ardından Expo alanında incelemelerde bulundu.