Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Amca Seni tanıyorum Senin adın Muratpaşa’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Konuksever Adalya Vakfı Kreş ve Gündüz Bakımevi’ni ziyaret etti. 6 yaşındaki Beren Su Serinöz adlı çocuk, Başkan Uysal’a, ‘Seni tanıyorum. Senin adın Muratpaşa’ diye hitap etti.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; asgari ücretle çalışan annelerin çocuklarına yönelik olarak Dutlubahçe, Ermenek ve Konuksever Mahalleleri’nde açılan kreş ve gündüz bakımevlerini ziyaret etti. Uysal; ziyaretlerinde, çocuklarla tek tek ilgilenip sohbet etti.Konuksever Adalya Vakfı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde incelemelerde bulunan Uysal, sanat, bilim, oyun ve okumaya hazırlık sınıflarında çocuklarla birlikte çalışmalara katıldı.

Başkan Amca Seni tanıyorum…

Sınıfları tek tek gezerek, çocuklarla sohbet eden Uysal; “Nasılsınız, mutlu musunuz?, En çok neyi seviyorsunuz?, Atıkları ne yapıyorsunuz?, İnsanları, hayvanları ve bitkileri seviyor musunuz?” sorularını yöneltti. 6 yaşındaki Beren Su Serinöz; çocukların cevaplarını alkışla tebrik eden Başkan Uysal’a, ‘Seni tanıyorum. Senin adın Muratpaşa’ diyerek sevgi gösterisinde bulundu. Konuksever Adalya Vakfı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde, 125 çocuk; okul öncesi eğitimi alıyor.