Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN UYSAL; ‘MURATPAŞA’YI MURATPAŞALILARLA YÖNETİYORUZ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; katılımcı ve paylaşımcı yönetim anlayışı ile her fırsatta, vatandaşlarla biraraya geliyor. Her çarşamba günü Turunç Masa’da vatandaşlarla yüzyüze görüşen Başkan Uysal, mahalle ve esnaf ziyaretlerini de sürdürüyor.

Yüzyüze görüşme ve mahalle ziyareti

‘Muratpaşa’yı Muratpaşalılarla yönetiyoruz’ diyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Halk Günü ve her çarşamba günü Turunç Masa’da vatandaşlarla yüzyüze görüşmelerini sürdürürken, ziyaretlerde de bulunuyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çarşamba günü 62 vatandaşla yüzyüze görüşüp öneri ve talepleri dinlerken, resmi tatil olmasına rağmen 30 Ekim Cuma günü de Altındağ Mahalle Muhtarı Emin Gönüldüştü’yü ziyaret etti. Ziyarette mahalleliler, Başkan Uysal’la fotoğraf çektirme yarışına girerken, çocuklar da özçekim yaptı.

Esnaf ve vatandaşları dinliyor

Başkan Uysal; Muratpaşa Belediyesi’nce inşa edilen ve açılışı geçtiğimiz günlerde yapılan muhtarevi için Altındağ Mahalle Muhtarı Gönüldüştü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı gören Altındağ Mahallesi sakinleri, büyük ilgi gösterdi. Başkan Uysal; sohbet ettiği mahallelilerle birlikte Altındağ Mahallesi’ni gezdi. Başkan Uysal; Altındağ Mahallesi’nde aşure de dağıttı. Altındağ Mahallesi sakinleri ile biraraya gelen Başkan Uysal, bulduğu her fırsatta da esnaflara ziyarette bulunarak sohbet ediyor.