Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Bayrağa Büyük Saygısızlık, Bakın Kimi Rahatsız Etmiş…

Dinar Belediye Başkanı Saffet

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın eşi tarafından kendi evlerinin balkonuna asılan Türk Bayrağı Dinar Milli Eğitim Şube Müdürünün Öğretmen eşini rahatsız ettiği gerekçesiyle kaldırılmasını talep etmiştir.

Ülkemizde son günlerde yaşanan terör ve gergin ortamdan dolayı halkımız tepkisini evlerinin balkonlarına ve camlarına bayrak asarak tepki gösterdiğini görüyoruz. Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın eşi Dinar Belediyesi Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar yaptığı açıklamaya göre; Günsel Acar tarafından kendi evlerinin balkonuna asılan bayrak Dinar Milli Eğitim Şube Müdürünün Öğretmen eşi kendisine rahatsızlık verdiği gerekçesiyle kaldırmasını talep etmiştir.

Bu talebe çok şaşıran ve tepki gösteren Bayan Acar; “ Bayrak Şereftir, Bayrak Namustur! Bayrağı indirmeye kimsenin gücü yetmez! Bu nasıl bir saygısızlıktır? Nasıl böyle bir talepte bulunabiliyor anlamış değilim. Kendisi bir öğretmen, bizler çocuklarımızı kimlere emanet ediyoruz bunu da anlamış değilim. Allah tez zamanda hidayete erdirsin. “dedi.

Başkan Acar’ın eşi Günsel Acar kendi sosyal hesabında ise şu sözleri paylaştı;

MUHTEŞEM BAYRAK Belediye Başkanı Saffet Acar ‘ın evinin balkonundan sarkıtılan Türk bayrağımız 1. katta oturan Milli eğitim şube müdürünün öğretmen eşini rahatsız ettiğinden dolayı bayrağın kaldırılması talep ettirilmiştir. Yorum sağduyulu milletini ve bayrağını seven vatandaşlarımıza kalmıştır.