Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Ersoy: 15 Temmuz, İşgal Oyununun Başlama Düdüğüdür!

Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı

Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy yaptığı yazılı bir açıklamada, ‘Hilal ile Haç arasındaki’ kavganın 1071 Malazgirt savaşından beri devam etmektedi…

 

Milliyetçi Hareket Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy yaptığı yazılı bir açıklamada, ‘Hilal ile Haç arasındaki’ kavganın 1071 Malazgirt savaşından beri devam ettiğini, oyunu da Bahçeli’nin bozduğunu, referandumda Türk milletinin hür iradesinin tecelli edeceğini vurgulayarak, “15 Temmuz, Türk yurdunu işgal oyununun başlama düdüğüdür” dedi.

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, yazılı açıklamasında şöyle dedi:

“15 Temmuz sadece “darbe girişimi” değildir…

15 Temmuz, Haçlı zihniyetinin FETÖ terör örgütünü paravan olarak kullandığı “Türk yurdunu işgal” oyununun başlama düdüğüdür. Başlama düdüğünden sonra top 9 metre 15 santimetrelik orta saha çizgisinin dışına çıkmış olsaydı, Türkiye bambaşka bir sürecin içine sokulacaktı. Çok şükür ki Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli “oyun”u bozmuştur. Kavga, 1071 Malazgirt savaşından beri devam etmektedir. Bu kavga Hilal ile Haç’ın kavgasıdır. Herkes aklını başına almak mecburiyetindedir. Önümüzdeki referandum sürecinde Türk Milleti, bağımsız hür iradesini kullanarak referandumda oyunu kullanacaktır. Tercih Türk Milletinindir, sonuçlarına saygı duymak mecburiyeti vardır.

Ülkücüler ve Türk milleti şunu iyi bilmeli: ‘Hiç kimseyle helalleşmedik, sadece kavgamızı erteledik.’

Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanıdır. Biz de dâhil, herkes, sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadır. Türk Milletinin oylarıyla Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Seçim sandığıyla gelen, seçim sandığıyla gitmelidir(Bu cümleyi Cumhurbaşkanı, başbakan, hükümet üyeleri hiçbir açıklama yapmamışken FETÖ’cü hain işgal planı başlar başlamaz tüm sosyal iletişim kanallarından ilan etmiş ve devletimizin yanında olmalıyız diye ulaşabildiğimiz ülküdaşlarımıza telefonla aradığımı da söylemiştim).

15 Temmuz FETÖ’cü hain, işbirlikçi, işgal planı başarılı olsaydı, Erdoğan ve ekibi değil, Türk Cumhurbaşkanı ve Türk Hükümeti teslim alınmış, yok edilmiş olacaktı. 15 Temmuz akşamı devletimizin ve hükümetimizin yanında olduğunu söyleyerek darbecilerin moral ve motivasyonunu bozan, planlarını alt-üst eden ve daha sonra oluşan YENİKAPI birlik ve beraberlik ruhunun baş mimarı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanına FETÖ’cü, hain, işbirlikçi işgalcilerinin kinleri ve hınçları bundan dolayıdır. Ülkücüler DEVLETİNE asla küsüp darılmazlar. “Temmuz ayında başbakan olacağım, yurtta sulh, cihanda sulh” diyenlerle mi birlikte olacaktık?

15 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi’nde idareci, milletvekili, bakan olmuş ama ilimizde, ilçemizde, köyümüzde, televizyonlarda görmediğimiz, şimdilerde kanal kanal dolaşıp, köy köy gezenler, Perinçekgillerle, bölücülerle aynı dili konuşan arka kapı kaçkınlarıyla mı yol arkadaşı olacaktık? Tabii ki sandıkla gelmiş, Türk Milletinin seçtiği mevcut seçilmişlerle birlikte olacağız.

Cumhurbaşkanın yanına yerleştirilmiş, 40 yıl bu günler için bekletilmiş hain yaverler, gördük. Genel Kurmay Başkanımızı esir eden çalışma arkadaşlarını gördük. FETÖ’cü, hain, işbirlikçi işgalcilerin Milliyetçi Hareket Partisine sızmaya çalışmadıklarını düşünmek, düşman tanımazlık değilse, saflık olur. 200 bin BYLOCK kullanıcısından 70 bini hala tesbit edilememiş, 15 Ttemmuzun siyasi uzantıları gün yüzüne çıkmamıştır. Ortaya çıkartılamayanların bir kısmı, Milliyetçi Hareket Partisinin bir yerinden tutma gayreti içerisindedirler. Yarın çözümlendiklerinde “Biz MUHALİF olduğumuz için, AKP ile anlaşıldı, kurban ediliyoruz” yaygarası koparacaklardır. Seçimden seçime, kongreden kongreye ortaya çıkan DEVŞİRİLMİŞ sözde Ükücüler, Milliyetçi Hareket Partiliyim diyenler ortaya çıkacaktır. Bizim işimiz bunlarla mücadele etmek, nasıl devşirildiklerini ortaya çıkartmaktır. Çok şükür ÜLKÜ OCAKLARI’nda bu eğitim ve terbiyeyi aldık. “İyi ve doğruların, görünmez orduları vardır.”