Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

FETÖ/PDY Terör Örgütünün Kaymakam İMAM’ı H.B. Tutuklandı

FETÖ/PDY Terör Örgütünün Kaymakamlardan

FETÖ/PDY Terör Örgütünün Kaymakamlardan Sorumlu İMAM’ı H.B. Tutuklandı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün deşifre edilerek, faaliyetlerinin sonlandırılması, örgüt mensuplarının yakalanarak, haklarındaki gerekli yasal işlemlerin yapılabilmesi için Antalya Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalarda;

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü içerisinde etkin bir konumda (Kaymakam ve Kaymakam Adaylarından sorumlu İMAM) faaliyet yürüttüğünün tespit edilerek, yakalanmasına yönelik çalışmalar yapılan H.B. (42) isimli şahıs, 14 Temmuz 2017 günü ilimiz Gürsu Mahallesinde sahte kimlik kullanarak kiraladığı ikametinden, kullandığı sahte kimlik ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Şüpheli H.M.’nin sahte kimlik ile ev kiralamasında etkin rol alıp, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü üyesi olduğuna dair hakkında bazı tespitler yapılan, H.S. (37) isimli şahıs da 15 Temmuz günü Antalya merkezindeki adresinden yakalanarak gözaltına alınanarak H.B. ve H.S. isimli şahıslar haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte 27 Temmuz günü adli makamlara sevk edilen şüphelilerden H.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi. H.S. ise hakkında verilen adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.