Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Gazi Torunundan Örnek Davranış…

Antalya soğuksu mahallesinde bulunan

Antalya soğuksu mahallesinde bulunan erkek berberinde şehit ve gazi çocuklarını ücretsiz tıraş ediyor. Dedesinin Kurtuluş Savaşı gazisi olduğunu söyleyen Hüseyin Gazi isimli vatandaşımız ‘meslektaşlarımıza örnek olmak istedik.’ dedi.

 

Antalya Soğuksu mahallesinde 21 yıllık işletmeci olan Hüseyin Gazi isimli vatandaşımız şehit ve gazi çocuklarını ücretsiz tıraş ettiğini söyledi. Kendisinin de gazi torunu olduğunu Anlatan Hüseyin Gazi, dedesinin kurtuluş savaşı gazisi olduğunu belirtti. Yaptıkları davranış nedeniyle vatandaşımızdan olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Hüseyin Gazi, “tüm sektörlerde bu tür uygulamaların yapılması gerekir.” diye konuştu.

Antalya Soğuksu mahallesinde 21 yıllık işletmeci olan Hüseyin Gazi isimli vatandaşımız şehit ve gazi çocuklarını ücretsiz tıraş ettiğini söyledi. Kendisinin de gazi torunu olduğunu Anlatan Hüseyin Gazi, dedesinin kurtuluş savaşı gazisi olduğunu belirtti. Yaptıkları davranış nedeniyle  vatandaşımızdan olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Hüseyin Gazi, “tüm sektörlerde bu tür uygulamaların yapılması gerekir.” diye konuştu.

GAZi TORUNUYUM ÖRNEK OLMALIYIM

Kurtuluş savaşında dedesinin gazi olduğunu anlatan Hüseyin Gazi, “bu acıyı yaşamış birisi olarak vatan ve millet adına savaşan, canını veren, sakat kalan insanlarımızın değerini bilmeliyiz.” dedi.  insan vatanı, bayrağı ve namusu için yaşar diyen Hüseyin Gazi, “bu uğurda kendisini feda etmiş vatandaşlarımıza, geride bıraktıklarına kendi ailemizden bir fert gibi, hatta daha fazla değeri vermemiz gerekir. Dedesi kurtuluş savaşı gazisi olan bir vatandaş olarak, şehit ve gazi çocuklarını ücretsiz tıraş ederek diğer meslektaşlarıma örnek teşkil etmesini istiyorum.” diye konuştu.

 

OLUMLU TEPKİLER ALIYORUZ

Yaklaşık 21 yıldır  soğuksu mahallesi Kazım Karabekir caddesinde bulunan Hüseyin erkek kuaförü, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz tıraş ve saç bakım hizmeti verdiklerini söyledi.  Hüseyin gazi, gazi ve şehit ailelerine yeterince tolerans gösterilmediğini belirterek tıraşları ücretsiz yaptıklarını ifade etti. Hüseyin Gazi, “Ülkemizde şehit yakınlarımıza ve gazilerimize gerekli değerin verilmediğini düşünerek dükkanımız da böyle bir uygulama başlattık.  Hem şehitlerimize gereken değeri vermek istedik, hem de meslektaşlarımıza örnek olmak istedik. Etrafımızdaki insanlardan da olumu tepkiler alıyoruz. Başlattığımız uygulamadan gayet memnunuz. Bu uygulama yeni başlamış bir uygulama değil. Uzun zamandır devam eden bir uygulamadır.” dedi.