Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Gül Yine Yaptı Yapacağını !

Kemer Belediye Başkanı Mustafa

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ”Bir benim almamla ne olur ki”…

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yaşanan ekonomik kriz nedeniyle zor durumda kalan Kemer esnafının derdine çare aramaya devam ediyor.

Yaşanan uçak krizi sonrası tarihinin en kötü turizm sezonunu atlatan Antalya Esnafına, ilk günden bu yana yurt içi ve yurt dışı tanıtım turları düzenlemekle yetinmeyerek değişik ve kendine has çözüm önerileriyle gündeme gelen Gül, bu defa da sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayarak, Kemer halkını bu bayram alışverişlerini Kemer Esnaflarından almaları yönünde çağrıda bulundu. “Bir benim almamla ne olur ki” demeyin diyen Gül, “Emin olun değişim bir sizinle başlar. Biz bu sınavdan kendi gayretimizle ve birbirimize kenetlenerek alnımızın akıyla çıkacağız inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Gül’ün mesajı şöyle;

“Değerli Kemer’li hemşehrilerim;
Bayram heyecanının yaklaştığı şu günlerde bayram alışverişlerimizi Kemer’de yapmaya ve esnafımıza elimizden geldiğince destek olmaya gayret gösterelim. “Bir benim almamla ne olur ki” demeyelim. Emin olun değişim bir sizinle başlar. Biz bu sınavdan kendi gayretimizle ve birbirimize kenetlenerek alnımızın akıyla çıkacağız inşallah.
Birbirimize ve gelen misafirlerimize karşı sevgi, saygı ve nezaketten ödün vermeyelim.
Saygılarımla…”