Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Gündoğmuşlular Kepez’de Buluştu

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’in Alanya ve Manavgattan sonra 3.’üncü hemşeri buluşmasını Kepez Erdem Bayazıt Merkezinde gerçekleştirdi.

 

Gündoğmuş Belediyesi’nin Kepez’de düzenlediği bilgilendirme toplantısına katılan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Gündoğmuşluların ilçesine renk kattığını söyledi.

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Kepez’deki Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde hemşerilerine bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya davet edilen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Özeren’in yaptığı bu toplantının diğer belediyelere de örnek olmasını diledi.

Gündoğmuşlular ile yakın hukukumuz var

Kepez’in mahallerinde Gündoğmuş’un güzel insanlarının da yaşadığını belirten Tütüncü, “İçinizde pek çok yakın hukukumuzun olduğu ağabeylerimiz, ablalarımız var. Ata toprağımıza özen göstermek gerek. Oraların gelişmesine katkı sağlamak, en önemli vazifemiz.” dedi.

Rol model olmalı

Başkan Özeren’in böylesi bir toplantı düzenleyeceği bilgisini alınca büyük bir memnuniyet duyduklarını anlatan Tütüncü, “Siz orada yaşamasanız bile, size adeta memleketinizle ilgili hesap verme uygulaması yapıyor. Bu uygulama, keşke diğer başkanlar için de örnek model olmalıdır diyorum.” diye konuştu.

Dayanışmamız var

Özenli çalışmalarıyla ilçesine önemli katkılar sunan Özeren’e akılları yettiğince danışmanlık yapma gayreti içinde olduklarını vurgulayan Tütüncü, “Başkanınız ile gönül bağımız ve hukukumuz devam edecektir. Böylesi bir akşamda başkanınızın çağrısına kulak verdiğiniz için mutlu oldum. Tüm Gündoğmuşlular Kepez’e illallah bir renk katıyor.” şeklinde konuştu.