Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

HOPARLÖRLERİN TÜMDEN SÖKÜLMESİNİ DE BAŞARACAĞIZ !

Güzeloğlu’nun paylaşımlarında Türkiye Türkleri ve Müslümanları hedef alan bir çok hakaret içeren cümlenin yanı sıra “HOPARLÖRLERİN TÜMDEN SÖKÜLMESİNİ DE BAŞARACAĞIZ !” cümlesi dikkatlerden kaçmadı. İşte O Paylaşımlar…

Güzeloğlu'nun paylaşımlarında Türkiye Türkleri

Kıbrıs’ın Lefke kasabasında, Feza Güzeloğlu isimli avukat, hoparlörden okunan sabah ezanının rahatsızlık verdiği gerekçesiyle Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne başvurmuş ve Mahkemenin verdiği ara kararla, Lefke’de bulunan Şeyh Nazım Camisi (Orta Cami), Pir Paşa Camisi ve Aşağı Cami’de sabah ezanlarının ve duaların hoparlörle okunmasını yasaklanmıştı. Alınan bu kararın ardından davacı Faza Güzeloğlu “Feza Güzel” adlı sosyal medya hesabından adeta zafer kutlamaları niteliğinde paylaşımlarla bulundu. Güzeloğlu’nun paylaşımlarında Türkiye Türkleri ve Müslümanları hedef alan bir çok hakaret içeren cümlenin yanı sıra “HOPARLÖRLERİN TÜMDEN
SÖKÜLMESİNİ DE BAŞARACAĞIZ !” cümlesi dikkatlerden kaçmadı. İşte O Paylaşımlar.

MÜJDE ! MÜJDE ! MÜJDEEEE !!!
AKIL İZAN SAHİBİ İNSANLARA MÜJDELER OLSUN !
ARA EMRİ SAFHASINDA BİRİNCİ ADIMI BAŞARDIK !!!
BUGÜN LEFKE MAHKEMESİ,CAMİLERİMİZDEN, SABAH EZANININ VE SABAHLARI OKUNAN ARAPÇA DULARIN ARTIK MEGAFONLARDAN OKUNMAMASINA, HOPARLÖRLERDEN CAMİ DIŞINA SES YAYINI YAPILMAMASINA EMİR VERDİ ! YANİ MAHKEME, ARTIK SABAH EZANLARININ VE ARAPÇA DUALARIN SABAHLARI HOPARLÖRLERLERDEN YAYINLANMASINI YASAKLADI !!!
AKIL-MANTIK SAHİBİ İNSANLARA MÜJDELER OLSUN !.
(NOT: ŞİMDİLİK ARA EMRİ SAFHASINDA SABAHLAR İÇİN BUNU BAŞARDIK ! AMA DAVAMIZ DEVAM EDİYOR! SONUNDA CAMİ DIŞINA SES YAYINI YAPAN HOPARLÖRLERİN TÜMDEN SÖKÜLMESİNİ DE BAŞARACAĞIZ ! ALLAH KERİM !

0001

 

Bir diğer paylaşımda ise:

Ezanı duymak istemediğim için beni Allaha karşı gelmekle suçlayan akıl noksanı din tüccarlarına ve kandırdıkları insanların, Facebook’ta benimle ilgili eleştirilerine ilk ve son kez 1 cevap vermem gerekiyor sanırım!
“Ezanın, Allahın ezanı olduğu” yönündeki saçma-sapan iddia ve inancın temelsiz olduğunu iddia ile ben öldüğüm zaman tabutumun başına üfürükçülerin, din tüccarlarının getirilmemesini, ne tabutumun, ne de gömüleceğim kabrimin başında hiç bir surette Arapça kallakulli okunmamasını vasiyet ettiğimi, böyle saçmalıklara inanmadığımı, ayrıca Allah’ın, Arabın ve/veya müslümanın tekelinde olmadığını, Arapça bağırtıların Allah’la hiç 1 ilgi ve alakası bulunmadığını, bilakis Allahın Müslümanın başına ve Ortadoğu’ya sürekli verdiği belalardan anlaşılacağı üzre, böyle akıl noksanlarına Allah tarafından ceza verildiğine dikkat çekerim ! Yani ezan olarak adlandırılmış Arapça bağırtıların Allahla hiç 1 ilgi ve alakası yoktur ! Bu temelsiz inanışa inananlara sesleniyorum ve siz hiç kimseyi sizin inandığınız şeylere inanması için zorlayamazsınız! Bunun için de yaygara koparıp zorla hiç kimseyi Arapça bağırtılara katlanmaya mecbur edemezsiniz! Bahsus Kıbrıs’ta camilerin dışına hoparlör takılarak dışarıya ses yayını yapılması, bizim halen yürürlükteki yasalarımıza göre 1 suç olarak öngörülmüş olduğu halde, sizlerin bu kanunsuz uygulamanın devamında ısrarınız anlaşılır gibi değildir !
SON OLARAK KIBRIS KIBRIS’LILARIN OLDUĞUNA GÖRE, TAAAA TÜRKİYE’DEN BANA MESAJLAR GÖNDERMEYİ BIRAKINIZ ARTIK ! VE DE BUARADAKİ YERLEŞİKLER DE YERLİLERİ RAHATSIZ ETMEKTEN VE İNANÇLARINIZI BİZLERE ZORLA KABUL ETTİRME UĞRAŞINIZDAN VAZGEÇİN ARTIK ! KIBRIS, KIBRIS’LILARIN YURDUDUR ! SİZ BURADA YERLİ İNSANLARA DAYATMALARINIZI KABUL ETTİREMEZSİNİZ ! BİZLER KARARIMIZI VERDİK ARTIK ! KIBRIS’TA CAMİLERİN DIŞINA SES YAYAN HOPARLÖRLERLE HERGÜN SUÇ İŞLENMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ ! ENİNDE SONUNDA CAMİ DIŞINA MONTE EDİLEN TÜM HOPARLÖRLER KALDIRILACAKTIR !
Av. Feza Güzeloğlu / KIBRIS

Şeklinde Konuştu…

0002

0003