Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

İlk Balayı Çifti Kemer’de

Evlendirme programında ilk balayı

Evlendirme programında ilk balayı çifti Kemer’e gelerek Başkan Gül’ü makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

 

Kemer Belediyesi ile Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) işbirliğinde yeni turizm sezonuna yönelik ilçenin tanıtımı çalışmaları kapsamında, Başkan Mustafa Gül’ün evlendirme programında tanışıp evlenen çiftlere ilçedeki otellerde 1 haftalık tatil yaptıracaklarını belirtmesinin ardından ilk balayı çifti Kemer’e ulaştı.
Star TV ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında evlenen (34) Engin ve (35) Nevin Albuzlu çifti Kemer’e gelir gelmez ilk olarak Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “Belki kamuoyunu bu konuyla biraz meşgul ettik ama biz bu programları gördüğümüzde oradaki insanlar birbirlerini buluyorlar evlilik için bizde bu evliliği güzel bir balayı ile süslemelerini istedik. Turizmcilerle yaptığımız KETAV toplantısında bu konuda gündeme de gelmişti. Bende bu konu ile ilgili onlarında desteğini alınca çünkü sonuçta evlenip gelecekler Belediyemizin de oteli var, şahsımın da var ama çevre otellerimizde de ağırlamak için otelcilerimizin de destek vermesi gerekiyordu. Onlarında bu desteğini aldıktan sonra 3 tane kanalımıza yazı yazdık ve netice de bugün ilk evlenen çiftimiz burada. İnşallah onların mutluluğunun başlangıcı Kemer olur ve Kemer hatıralarını çocuklarına anlatırlar. Ben Zuhal hanıma da çok teşekkür ediyorum. İlk televizyondaki evlenen çift oradan oldu ve o da bizi televizyonda açıklayarak buraya gönderdi. Bundan sonra da tüm evlenen çiftlerin hepsini Kemer’de görmek istiyoruz. Desteği olan herkese teşekkür ediyorum.”
Kemer’e balayı için Zonguldak’tan gelen maden işçisi Engin Albuzlu ise Antalya’ya ve Kemer’e ilk defa geldiğini fakat burası ile ilgili bilgi sahibi olduğunu söylerken gezilecek ve görülecek birçok yerinin olduğunu biliyorum. Evlenen tüm çiftlerin kesinlikle buraya gelmesi gerektiğini belirtti. Engin Albuzlu Kemer Belediyesi ve KETAV işbirliği ile düzenlenen balayı organizasyonu ile ilgili olarak Başkan Mustafa Gül’e teşekkür etti. Ziyaret ardından Albuzlu çifti Belediye yetkilileri ile birlikte Beldibi Mahallesi’nde bulunan Rixos Sungate Otel’e geçerek 1 hafta sürecek tatillerine başladılar.