Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kemer Belediyesi Antalyaspor’a Destek Konusunda Karar Aldı…

Daha önce Kemer Belediye

Daha önce Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL’ün , Antalya’nın diğer Belediyelerine yaptığı çağrıyı sizlerle paylaşmıştık. Gül “Antalyaspor Bizim Takımımız, takımımızı desteklemeli, onu güçlü kılmalıyız. Bu nedenle tüm otellerimizin yıldız sayısına oranla Antalyaspor kulübüne destek olması yönünde bir karar almalıyız” şeklinde çağrıda bulunmuştu.

Kemer Belediyesi Gül’ün destek çağrısını gerçekleştirdi.

MHP’li meclis üyeleri Semih Top ve Cumali Afşin’in verdiği önergeyle Kemer Belediye Meclis gündemine alınan teklif Kemer Belediyesi’nin kasım ayı meclis toplantısında oy çoğunluğuyla kabul edildi. Önergeye göre ilçedeki oteller yıldız başına Antalyaspor’a 1000’er Euro destek verecek.

Gül: “Antalya Samuel Eto sayesinde 4.700 defa Dünya basınına çıktı…”

Antalya Spor Kulübüne destek konusunda bir açıklama getiren Başkan Mustafa Gül; “Birinin bu işi başlatması gerekiyordu. Geçtiğimiz günlerde Sayın Kulüp Başkanımızla bir araya geldiğimizde bu güzel projeyi hayata geçirelim diye karar vermiştik. Otelcilerimize çok büyük bir yük olmadan yıldız bazında yardımda bulunabilirler. Antalyaspor bizim takımımız. Bu gün bakıldığında Antalyaspor’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o, FİFA görev vermiştir. Bu da Antalya’mız için büyük bir reklam olmuştur. Dünya basınında Antalya Samuel Eto sayesinde 4.700 defa basına çıkmış, diğer büyük takımların bu kadar büyük transferler yapmasına rağmen Samuel Eto kadar reklamı olmamış. Bunu Kemer ilçemizde başlattığımız için mutlu olduğunu ifade eden başkan Gül, diğer ilçeleri de sırasıyla sayarak Meclisinin aldığı kararı diğer ilçelerinde almasını ümit ettiğini vurguladı. İnşallah aldığımız bu kararla Antalya Sporumuza iyi bir katkı gelirse bizde mutlu oluruz.” dedi.

Gencer: “Antalya’nın turizm şehri olmasaydı Samuel Eto Antalya’ya gelmezdi.”

Antalya Spor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer yaptığı konuşmada; “Bizim yapmak isteğimiz olay Antalya Spor olarak ne yapıyorsak ne düşünüyorsak hem transferler konusunda hem takımın başarısı doğrultusunda Antalya’mızın markasına katkı koymak için çalışıyoruz. Biz bir takım şeylerin nasıl olabileceğini çok iyi biliyoruz diye sözlerine devam eden Başkan Gencer; İspanya’dan örnek vererek Turizmde onlardan fazlamız var. En az 2 bin takımın kampa geldiği şehrimizde o bir taraftan da baktığınız zaman 23 milyon turist gelmesine rağmen futbol başarısı olmayan bir şehirde yaşıyoruz. Tam tersine maçlarda bin seyircisi olan bir şehirde yaşıyoruz. Süper lige tekrar çıkımızda,şehir olarak ne katkı koyabiliriz çalışması yaptık. Bu doğrultuda Samuel Eto transferi ile çok zorlandık ama bu transferleri yaparken Antalya spor olarak bu transferleri biz yapmadık dedik. Bu transferleri yapan bizler değil sizlersiniz. Çünkü bu transferleri bu şehir yaptı, şehrin ilçeleri yaptı. Antalya’nın turizm şehri olmasaydı Samuel Eto Antalya’ya gelmezdi. Bundan sonra tek eksik şehir olarak bütünleşip başarılara yelken açmamız olacak. Bu pastaya büyük katkı koyduğunuz için hepinize teşekkür ederim.” dedi