Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kemer Belediyesi (TSM) Korosu Yemekte Buluştu

Kemer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu üyeleri dayanışma yemeğinde bir araya geldiler, gönüllerince eğlendiler

Kemer Belediyesi Türk Sanat

Kemer Belediyesi bünyesinde kurulan Türk Sanat müziği (TSM) korusu üyeleri düzenlenen dayanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldiler. Olbia Park Balık Restoran da düzenlenen yemekte Türk Sanat Müziği Korosu üyeleri hep birlikte hem yemek yediler, hem şarkılar söyleyerek eğlendiler ve hem de stres attılar. Yemeğe, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcısı Semih Top ve Kemer Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu üyeleri katıldı.
Türk Sanat Müziği Kora Şefi Bahriye Kocadağ yaptığı açılış konuşmasında;

“Bu akşam Kemer Belediyesi Türk Sanat müziği Korosu olarak, çalışma sonrası arkadaşlarla beraber dayanışma ve kaynaşma yemeği adı altında, Sayın Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül’ün katkıları ile bir yemek düzenledik. Şu anda yemekte bir araya gelmenin bilhassa korumuza büyük destek veren Sayın Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül ile birlikte olmanın mutluğu içerisindeyiz. Bu tür kaynaşmalar ve aktiviteler bizleri dernek olarak birbirimize daha çok bağlıyor. Buradan da gelecek için Kemer ilçesine yapacağımız sosyal ve kültürel anlamdaki etkinliklerimiz daha da farklı şekillerde, daha da iyi şekillerde, daha iyi koşularda yapabilmemiz için bizleri daha da bir şevkle heyecanla çalışmaya yönlendiriyor. Başta Belediye Başkanımız ve eşi Neşe Gül hanımefendi olmak üzere arkadaşlarımıza da katılımlarından dolayı da teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bizim bu oluşumlarımızda gerçekten bugüne kadar gerçek anlamda desteklerini ve katkılarını esirgemeyen sevgili sayın Belediye Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mustafa Gül ise yaptığı açıklamada;

“Her yaştan sanatçımızı sanata yönlendiren ve Türk Sanat müziğine olan hasretimizi gideren bu etkinliği Türk Sanat Müziği korosunun şefi ve yönetmeni Sayın Bahriye Kocadağ ve sanatçılarına ve saz ustalarına, teşekkür ediyorum” dedi
Gecede, konuklar hem koro eşliğinde hem de sola şarkılarla hünerlerini sergilerken, Başkan Mustafa Gül’de zaman zaman şarkılara eşlik ederek davetlilerden büyük alkış aldı. Koro ekibinde yer alan Hollanda vatandaşı Leny Wılyamson ise söylediği solo şarkı ile davetlileri adeta şaşırttı. Geceye ise damgasını eski bir Müzisyen olan Öner Vardar ise gitarı ile söylediği şarkılarla adeta davetlileri mest etti.
Kaynaşma yemeği gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.