Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kemer Belediyesinden 800 Metre İftar Sofrası

Antalya Kemer Belediye Başkanı

Antalya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Ramazan ayının 26.İftarını Liman caddesinde kurulan 800 metre uzunluğunda iftar sofrasında açtı. Kemer protokolünün de katıldığı iftar yemeğinde semazen gösterisi turistlerin büyük ilgisini çekti.

Antalya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, her yıl geleneksel hale getirdiği liman Caddesinde ki iftar programına bu sene de devam etti. Kadir gecesinde Liman caddesinde kurulan 800 metre uzunluğunda ki iftar masalarını tek tek dolaşan Başkan Mustafa Gül, bir taraftan da yemek istasyonlarında vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

Toplam 10 farklı noktada kurulan yemek dağıtım istasyonlarında, yerli ve yabancı turistlerle birlikte Liman caddesi esnafına “Allah Kabul Etsin” dileklerini ileten Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri eşlik ettiler. Sahne önünde kurulan protokol masasında 26.orucunu açan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e Kemer Kaymakam Vekili Halil Serdar Cevheroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, ilçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Kemerspor Başkanı İsmail Selami Minta, KETOB Başkanı Tayyar Gül, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz, MHP İlçe ve Kadın Kolları Yönetimi ile Mahalle Muhtarları eşlik ettiler. İftar programının ardından Türk Tasavvuf Musikisinden eserler seslendirilip, Semazen gösterileri yapıldı. Turistlerin de büyük beğeniyle izlediği Semazen gösterilerinin bitmesinden sonra, Santana Dondurma sahipleri, Salim Şahin ve Ahmet Şahin’in nazik davetini kırmayan Kemer protokolü Santana Dondurma’ya geçerek sohbet ettiler