Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kepezspor’dan Azra’ya moral

Kepez Belediyesi Spor Kulübü yönetici ve sporcuları, milyonda bir görülen ve enzim eksikliği hastalığına yakalanan 34 aylık Azra bebeği ziyaret etti. Azra’nın hastalığı hakkında bilgi alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ünlüoğlu, “Kepezspor ailesi olarak Azra’nın yanındayız.” dedi.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü

Antalya’da, milyonda bir görülen ve enzim eksikliği bilinen enzim eksikliği hastalığına yakalanan 34 aylık Azra Cunduz’u Kepez Belediyespor yönetici ve sporcular evinde ziyaret etti.

Bir yaşına kadar “Anne, baba” diyebilen, oturabilen, konuşabilen  Azra artık ne konuşabiliyor ne de oturabiliyor. Yürüyemeyen, hareket edemeyen Azra, yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdürüyor. Azra’nın annesi Derya Cunduz’un tek isteği ise “Bir sabah uyandığımda Azra’nın bana anne demesini çok istiyorum”dedi.

Azra’nın babası Mehmet Cunduz da kızının hastalığını öğrendikten sonra çok üzüldüklerini dile getirirken,  “Elimden geldiğince kızımızı yaşatmak istiyoruz. Tek isteğimiz devletimizin bu hastalığın tedavisini araştırması. Dünyada milyonda, Türkiye’de 10 milyonda bir görülen hastalık. Tek isteğimiz hastalığa dikkat çekmek ve kızımın ölmeden tedavisini gerçekleştirmek” dedi.

Aileden Azra’nın hastalığı hakkında bilgi alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, ” Kepezspor ailesi olarak Azra’nın yanındayız.”dedi.
Başkan Ünlüoğlu, Azra’ya Kepez Belediyespor’un Azra yazılı formasını hediye etti.