Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Kılavuz ”Terör Yandaşları Boşuna Hayale Kapılmasın!”

Ülkü Ocakları Genel Başkanı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Kayseri’de meydana gelen hain terör saldırısı ardından yaptığı açıklamada ”Terörü kendilerine yol olarak seçen adi kuduz köpekler, bu aşağılıkların efendileri ve terör yandaşları boşuna umutlanıp, hayale kapılmamalıdır. Çok şükür Türk Devleti elinde silah taşıyan, beline bomba saran Türkiye düşmanlarının hakkından gelecek güç ve yeterliliğe sahiptir.”İfadelerini kullandı.

Kılavuz’un açıklaması şöyle;

Türkiye, güne Kayseri’de meydana gelen kahpe terör saldırısı ile uyandı. Emperyalist güçlerin maşası olan aşağılık mahluklar, yine kendilerine verilen adi planı uygulamaya geçirdi. Çarşı iznine çıkan Mehmetçiklerimizi hedef alan canilerin saldırısında, henüz hayatının baharında olan 13 yiğidimiz şehadete kavuşurken, onlarca Mehmetçik ve sivil ise yaralandı.

Türk düşmanları, kanımızı akıtmaya; vatanımızı hedef almaya devam ediyor. Mevlid Kandili Arefesi’nde İstanbul’u kana bulayan satılmışlar, bugün de Kayseri’de kalleşliklerini bir kez daha göstermiştir. Korkak ve alçakça saldırılar ile milletimizi yıldırmaya, Türkiye’yi bölmeye çalışanlar, var güçleri ile çalışıyorlar. Dışarıdan yollanan provokatörler, birlik ve beraberliğimizi bozup, milletimizi imha etmeye yelteniyorlar.

Terörü kendilerine yol olarak seçen adi kuduz köpekler, bu aşağılıkların efendileri ve terör yandaşları boşuna umutlanıp, hayale kapılmamalıdır. Çok şükür Türk Devleti elinde silah taşıyan, beline bomba saran Türkiye düşmanlarının hakkından gelecek güç ve yeterliliğe sahiptir. Yaşanılan acılar, milletimizi dağıtamayacak; tam aksine birlik ve beraberlik içerisinde, her bir vatandaşımızı birbirine daha sıkı kenetleyecektir. Türk Milleti, kahraman asker ve polisinin her durumda arkasında ve en büyük destekçisi olmaya devam edecektir. Milli öfkemiz bu menfur saldırılar ile bilenerek keskinleşmekte ve terörü akıttığı kanda boğmak için kararlı bir hale gelmektedir. Devletimiz teröre ve teröriste destek veren kim varsa, o hainlerden de adalet önünde acımasızca hesap soracaktır. Bu azim ve kararlılık tüm hesapları boşa çıkaracak, yapılan kancıklığın bedelini en ağır şekilde ödeyecektir.
Türk Milleti’nin özü olan Türk Milliyetçileri, son nefes ve son damla kana kadar milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak için canlarını vermekten geri durmayacaklardır. Büyük Türk Milleti’nin bekası için verilen mücadelenin ibadet ve bu yolda Hakk’a varmanın ise şehadet olduğu bilinciyle, kavgamızı sonuna kadar devam ettireceğiz. Aziz şehitlerimizin ruhlarının şad olması için, kanlarıyla bizlere emanet ettikleri vatanımızın bölünmesine asla göz yummayacağız.

Bu vesile ile başta Kayseri’deki hain saldırıda şehit düşen yiğitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kederli ailelerine ve Yüce Türk Milleti’ne baş sağlığı diliyorum. Yaralılarımızın en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Şehitlerimizin kanından rengini alan Al Bayrağımız, cihan durdukça semalarda dalgalanacak ve milletimiz ebed müddet varlığını sürdürecektir. Terörü bu ülkenin kaderi haline getirmeye çalışanlar, ne ölümün ne de yaşamanın şerefine vakıf olamadan geberecekler; Büyük Türk Milleti ve kadim Türk Devleti ebed müddet devam edecektir.

Olcay Kılavuz – Ülkü Ocakları Genel Başkanı
17 Aralık 2016