Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Konged’den İlginç Davetiye

Konged’den Çorba İkramlı Davetiye

Konged’den Çorba İkramlı Davetiye

23 Aralık 2015 Çarşamba günü, saat 13:00’te Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans salonunda yapılacak olan “MS Hastalığı Bilinçlendirme Konferansı” için, kapalı yol meydanında, üzerinde davetiye bilgileri olan kaselerde, tarhana çorbası dağıtarak vatandaşları davet ettiler.

Akdeniz Üniversitesi “MS Okulu grubu” öğrencilerinin ödev çalışması olan etkinliğe Konged Muratpaşa İlçe Başkanlığı öncülük ederken, Dumlupınar Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, ATSO ve Sun Express’te destekliyor.

Kapalı yol Kışlahan çarşısı önünde yapılan etkinlikte konuşan, Konged Muratpaşa İlçe Başkanı Süleyman Davut Ertuş yaptığı açıklamada “…200 kadar vatandaşımıza ortak olduğumuz bir konferans etkinliğine çorba dağıtarak sıcacık bir davette bulunduk…” dedi.

Yabancı misafirlerinde ilgi gösterdiği etkinlikte, Konged Genel Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu, “…bir çok sosyal etkinlikte olduğu gibi burada da Konged olarak varlığımızı hissettirdik, MS Hastalığına dikkat çekmek için farklı bir davet yöntemi tercih eden Muratpaşa İlçe Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum…” şeklinde konuştu.