Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Korkuteli MHP Yönetim Listesi Açıklandı

MHP Korkuteli İlçe Yönetim

MHP Korkuteli İlçe Yönetim Kurulu düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu….

 

07 Ekim 2016 tarihinde MHP Genel Merkezi tarafından göreve getirilen İlçe Başkanı Osman Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında oluşturduğu yönetim kurulu listesini kamuoyuna duyurdu. Kısa bir konuşma yapan Yılmaz “Hiçbirinin Ülkücülüklerinden şüphemiz yok..!! …onun için bundan sonra ‘’ hadi  gidin,işinize gücünüze bakın..’’ demiyoruz….deneyimlerinden yararlanmak için onları  yine Partimizde ve aramızda görmek istiyoruz…” ifadelerini kullandı. İşte Yılmaz’ın konuşmasından bazı satır başları…

Bizden Önceki İlçe Yönetimine Teşekkür Ederiz

Yıllardır Ülkücü Hareketin Kalesi olan bu şirin İlçemize Yönetim Kurulu üyelerimle birlikte atanmaktan gurur duydum.. diyen Yılmaz, “Bizleri bu göreve layık görenleri mahcup etmemek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın, gayret bizden takdir Allah’ tan.. bizden önceki İlçe Yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz..

Hiçbirinin Ülkücülüklerinden şüphemiz yok..!! …onun için bundan sonra ‘’ hadi  gidin,işinize gücünüze bakın..’’ demiyoruz….deneyimlerinden yararlanmak için onları  yine Partimizde ve aramızda görmek istiyoruz…bu Parti hepimizindir bizler ne kadar Birlik Beraberlik içinde olursak İktidar hedefine ulaşmamız  o kadar kolaylaşır…Hiç kimseye kızgınlığımız ve kırgınlığımız yok hiç kimsenin şahsı  ile  problemimiz olamaz,bu Partiye ve Davaya  gönül vermiş tüm Arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar  açık olacaktır..

Umarım bu alçak gönüllüğümüz istismar edilmeye kalkışılmaz.Şunun da farkındayız Siyasette,Miladı 15 temmuz olarak görüyor ve olaylara bugün geldiğimiz noktadan bakıyoruz,geldiğimiz noktada Ülkemiz ve Milletimiz için İç ve Dış tehdit tehlikesi henüz geçmiş değildir.Bu tehdit unsurlarının geçmiş yıllarda Partimize seçilmiş bile olsa     (  Fetöcü Vatan Hainlerinin ) Parti Teşkilatımıza sızmış olabileceklerini göz ardı etmiyoruz, bugün ki mevcut Yönetimimizle titiz bir çalışma ile sızmalar varsa bunu bulup Partimizden derhal uzaklaştıracağız ve bundan sonrada sızmalarına asla müsaade etmeyeceğiz.” ifadelerini kulandı.

Kol Kırılır Yen İçinde Kalır,Bu Arkadaşlar Ya Art Niyetli Yada Adres Bilmiyorlar

Özellikle son 3-4 gündür bazı Parti Mensuplarımızın muhatap bulamadıkları serzenişi,Parti içi mücadele gibi,Basın üzerinden konuşmalarına tanıklık ediyoruz.. diyen Yılmaz, “Bunların konuşulacağı yer Parti Teşkilatıdır,kol kırılır yen içinde kalır,bu arkadaşlar ya art niyetli yada adres bilmiyorlar,atanmış bile olsa burada bir İl ve İlçe Yönetimi var kapısı herkese açık  bir teşkilat var.

Basın üzerinden konuşarak algı yaratmaya kalkışanların niyetlerini çok iyi biliyoruz. Bu Algı Operasyonları bize  bir yerlerden tanıdık geliyor. Atanmış yada seçilmiş hiç kimsenin kendisini Partimizin ve Teşkilatlarımızın düzeyinde veya üzerinde görmeye hakkı yoktur.

BİRİLERİNİZ  SEÇİLMİŞLERİN YERİNE ATANMAKTAN RAHATSIZ DEĞİLMİSİNİZ DİYEBİLİR,ARKADAŞLAR BURASI ALALADE BİR DERNEK VEYA PARTİ DEĞİL,ÜLKE YÖNETİMİNE TALİP  OLMUŞ MAZİSİ TEMİZ KÖKLÜ BİR PARTİDİR…PARTİNİN İLKE VE ÜLKÜLERİNE SADAKATTA VE GAYRETTE EKSİKLİK OLUŞTUĞUNDA BU TÜR DEĞİŞİKLİKLER SİYASETTE OLAĞANDIR…

Milliyetci Ülkücü Hareketin Siyasi teşekkülü Milliyetçi Hareket Partisidir…Lideri de   DR.DEVLET BAHÇELİ dir.. Partimizin İlçemizdeki Kurumsal temsilcisi de Korkuteli M.H.P İlçe Teşkilatı ve Yönetimidir,yeni Yönetim olarak bizlerde bu anlayışı taviz vermeden uygulayacağız…Herkesin bunu böyle bilmesi ve buna göre davranması gerekir…Bizler azim ve kararlılıkla M.H.P nin Kalesi diye tabir edilen bu İlçeyi,bizden sonrakilere de  Kale olarak bırakmak için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın…” dedi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ ŞÖYLE

İSİM – SOYİSİM –  – YÖNETİM KURULU

1 – OSMAN YILMAZ –  – YÖNETİM KURULU BAŞKANI

2 – ABDULLAH ÖZMEN –  – BŞK.YARD. TEŞKİLAT. BASIN. SORUMLU

3 – ASIM TEKİN –  – BŞK.YARD. YERELYÖN. SORUMLU

4 – NAMIK AKTAY –  – İLÇE SEKRETERİ

5 – EMİN ÖZ –  – MUHASİP ÜYE

6 – İBRAHİM YAVRUCU –  – İDARİ AMİR

7 – YUSUF ATEŞ –  – BŞK.YARD. KIRSAL YERLEŞME. SORUMLU

8 – MUSTAFA KIZILSERT –  – BŞK.YARD.TEKNİK İŞLERDEN SORUMLU

9 – BAYRAM ASAR –  – BŞK.YARD. SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU

10 – HALİL FENERCİ –  – BŞK.YARD.SOSYAL FAALYETLER.SORUMLUSU

11 – HİKMET BELİK –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

12 – İLKER KÖKEN –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

13 – VEYSEL KARA –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

14 – MUSTAFA YILMAZ  –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

15 – RAMAZAN AKAN –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

16 – NADİR ÇELİK  –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

17 – HİLMİ RAHİM KALAY –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

18 – NASUH GÖKÇE –  – YÖNETİM KURULU ÜYESİ