Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmet İnce Güven Tazeledi

Pamfilya Otobüs AŞ’nin 19

Pamfilya Otobüs AŞ’nin 19 Mayıs Perşembe günü yapmış olduğu genel kurulda Mehmet İnce yeniden başkan seçildi.

 

Kırmızı otobüslerin bağlı olduğu Pamfilya Otobüs AŞ, Perşembe günü genel kurulu topladı. 2012 yılında kurulan ve 140 üyesi bulunan toplu ulaşım esnafı başkan Mehmet İnce’ye tam destek vererek yeniden başkan seçti. Yapılan genel kurul öncesi başkan Mehmet İnce toplu ulaşım esnafının sorunlarını dinledi. Başkan İnce sıkıntıların bilincinde olduklarını belirterek “hep birlikte el ele bütün sorunların üstesinde geleceğiz.” diye konuştu.

2012 yılında kurulan Pamfilya Otobüs AŞ’nin genel kurulunda yeniden başkan seçilen Mehmet İnce, zor bir hizmet icra ettiklerinin bilincinden olduklarını belirterek sıkıntıları hep birlikte el ele vererek çözeceklerini söyledi.

İNSANLARIN CAN GÜVENLİĞİ ÖNEMLİ

Pamfilya Otobüs AŞ’ye ait AN plakalı  kırmızı otobüsler Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Aksu ve Döşeemaltı ilçelerinde bir çok hatta hizmet vermekte olduğunu anlatan başkan Mehmet İnce, “hızlı ve güvenli ulaşım hakkını insanlara sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Odamıza bağlı çalışan personelimiz insanların işlerine zamanında yetişmesi konusunda çok hassas davranıyorlar. Hızlı ve en önemlisi güvenli yolculuk konusunda kaptanlarımızı eğitiyoruz. Vatandaşlardan aldığımız şikayetleri anında değerlendiriyoruz. Bizler stresli bir iş yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz iniş ve binişlerde şoförlerimize yardımcı olmaları. Onlarca insanımızın can güvenliğini tehlikeye atacak girişimlerden uzak durmaları.” dedi.

İNTERNET HİZMETİ SUNUYORUZ

Pamfilya Otobüs AŞ’den AN Plakalı Kırmızı Otobüslerde ücretsiz İnternet Hizmeti verdiklerini belirten başkan Mehmet İnce, “Antalya Büyükşehir Belediyesinin ulaşım esnafına aldırdığı 85 kırmızı otobüsün üyesi olduğu Pamfilya Otobüs AŞ bünyesindeki tüm otobüslerde halka ücretsiz internet bağlantısı sağlıyoruz.   20 Nisan 2014 itibari ile AN plakalı tüm kırmızı otobüslerde Ücretsiz wifi internet hizmeti veriyoruz. İnternet hizmeti veren AN plakalı 85 kırmızı otobüs Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Aksu ve Döşemealtı ilçelerinde hizmet vermektedir.” dedi.

YAZ UYGULAMASI BAŞLIYOR

Antalya’nın konumu itibari ile yazları çok sıcak ve aşırı nem olması karşısında tüm otobüslerin havalandırma ve soğutma sistemlerinin yaz sezonuna hazır hale getirildiğini anlatan başkan Mehmet İnce, toplu taşıma araçlarında sıkı denetimler uyguladıklarını söyledi. Ulaşım esnafı ile zaman zaman toplantılar yapılarak bilgilendirme yaptıklarını söyleyen başkan İnce, “Tüm çalışmalarımız vatandaşlarımızın ulaşım hakkını en rahat şekilde sağlayabilmek içindir. Rahat sağlıklı ve güvenli ulaşım için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.