Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP ANTALYA SEÇİM STARTI VERDİ

MHP START VERDİ MHP

MHP START VERDİ

MHP Antalya İl Başkanlığı İlçe başkanları ile yapılan toplantıyla 1 Kasım seçimleri için startı verdi.  MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya “1 Kasım seçimleri ya bu ülkenin birlik ve beraberliğinin devamı olacak ya da yok oluş sürecinin başlangıcı olacak. Bu yüzden Türk Milletinin bekasını düşünen herkesin gecesini gündüzüne katarak çalışması gerekmektedir” dedi.

1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçimler için MHP Antalya İl Başkanlığı seçim startını verdi. İl Başkanı Ali Adnan Kaya başkanlığında 19 İlçe Başkanı ile MHP İl Başkanlığında yapılan toplantıda 1 Kasım seçimlerinin resmi startı verilmiş oldu. İl Başkanlık divanı üyelerinin de katıldığı toplantıda 7 Haziran seçimlerinde yapılan çalışmalar yeniden ele alınırken özellikle sandık görevlilerinin yazımı ve takibi konusunda ilçe teşkilatlarının seçim çevresinde dikkatli olunması istendi.Tüm ilçe başkanlarını özellikle sandık başkanları ve görevlileri konusunda uyaran Başkan Kaya, sandıklarda asil üyelerin yanı sıra yedek üyelerin de hazır bulundurulmasını isteyerek yapılacak oy hırsızlığının önüne geçilmesi gerektiğini vurguladı.  18 Eylül tarihinde listenin belli olacağını ve o tarihten itibaren kısa bir süre sonra seçim yapılacağını belirten MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya ” Zamanımız çok kısa olmasına rağmen insan gücü odaklı bir çalışmayla sahada basmadık yer bırakmadan gece gündüz demeden çalışarak 1 Kasım seçimlerinde Antalya ve Türkiye ölçeğinde en iyi sonucu alacağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

AKP KOALİSYONDAN NEDEN KAÇTI ?

Türkiye’nin içinde bulunduğu şartların ve yaşanan gelişmelerin Türk Milleti aleyhine kullanıldığını, seçim çalışmaları boyunca ülkemizin içerisine çekilmek istenen kaosun bıkmadan anlatılması gerektiğini ifade eden MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya ” Türk Milleti 7 Haziran seçimlerinde AKP’ye bir uyarı vermişti ancak onlar bunu anlamadılar. Şimdi ise bu millet kendisini anlamayanlara 1 Kasım’da ders verecek. Milletin verdiği yetkiyi gasp ederek bu ülkenin hükümetsiz kalmasını,Terör örgütü ile yıllardır uyarılarımıza rağmen mücadele yerine müzakere edenler,  her gün asker ve polislerimizin şehit olmasının vebalini taşımayan ve buna önlem almayanlar, esnafın, çiftçinin, köylünün, emeklinin borç batağına saplanarak her gün bitişine seyirci kalanlar bunun hesabını ödeyecek. O yüzden tüm teşkilat mensuplarımız olarak sahaya çıkarak her yerde AKP’nin koalisyon kurmaktan neden kaçtığını, MHP’nin ortaya koyduğu ve milletin lehinde olan 4 maddeyi AKP’nin neden kabul etmediğini, 13 yıllık iktidar döneminde halkımıza nasıl zülüm yaptıklarını tek tek anlatacağız. İnşallah 1 Kasım seçimleri ülkemizin yeniden diriliş ve şahlanış günlerinin başlangıcı olacak ve aziz Milletimiz Türk Milliyetçilerini iktidara taşıyacaktır” şeklinde konuştu.