Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Antalya’dan Tam Kadro Saha Çalışması

Ufukta Erken Seçim Mi

Ufukta Erken Seçim Mi Var ?

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı Kaş İlçesinden başlamak üzere Finike ve Kaş İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. 17 Ağustos 2016 göreve getirilen Kaş İlçe yönetimi ile Teşkilatta buluşularak yapılan çalışmalar ile Kaş’ın sorunları ile sohbet edilip görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Daha sonra İl Başkanı Mustafa AKSOY, İlçe Başkanı Cemil KOLAK ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kaş Pazar yeri ve cadde esnafına ziyarette bulundu. Vatandaşların ve esnafın sorunları yerinde dinledi. Kaş’tan sonra Finike ve Kumluca İlçelerine geçilerek burada da teşkilat yöneticilerle ilçelerin sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunularak, ileriye dönük yapılacak çalışmalar paylaşıldı.

 

Erken seçim çalışmalarımı sorusunun akıllara geldiği ziyaretler sonrasında açıklama yapan AKSOY ; “ Yeni göreve gelen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Süreçte kimseyi ötekileştirmeden vatandaşlarımızla buluşarak partimizin görüş ve düşüncelerimizi vatandaşlarımıza anlatacağız. Sayın Genel Başkanımızın selamlarını vatandaşlarımıza ileteceğiz. Üç ilçemizde de bizleri temsil eden belediye meclis üyelerimiz var. O meclis üyelerimiz kendi ilçelerinde yapıcı muhalefet görevini yerine getirmektedirler. Onlara çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yine hepimizin bildiği gibi partimiz kurultay süreci ile ilgili bir dönem yaşadı. Bu süreçte taraf olan arkadaşlarımız oldu. Ancak mevcut halde bu süreç bitmiştir. Kurultayımız daha önce sayın genel başkanımızın başkanlık divanı ile ilgili almış olduğu karar çerçevesinde partililerimizin ve ülküdaşlarımızın yoğun katılımıyla 18 Mart 2018’ de coşkulu bir şekilde gerçekleştirilecektir. Biz önümüze bakıyoruz. İlçelerimizin sorunlarını takip ediyor. Çözüm önerilerimizi sunuyor ve muhalefet görevimizi yerine getiriyoruz. Ülke gündemi ile ilgili de hem iç güvenlik harekâtı ile ilgili hem de sınırımızda iç güvenliğimizi tehdit edecek sınır ötesi gelişmelere de müdahalede Türk Silahlı Kuvvetlerimizi ve hükümeti destekliyoruz. Bizim için Türk Milleti’nin ali menfaatleri esastır. 47 yıllık mazimizde bu hep böyle olmuştur. Liderimiz Devlet BAHÇELİ’ NİN de ifade ettiği gibi siyasi felsefemiz önce ülkem ve milletim sonra partim ve bendir. Bizim için söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır. ” ifadelerini kullandı.