Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP DÖSİAD Üyesi İş Adamlarına Seçim Beyannamesini Anlattı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan KAYA, Milletvekili Adayları Prof.Dr. Ahmet Selim YURDAKUL, Av. Cengizhan GÖKÖZ ve Turgut BUCAK, Döşemealtı Sanayici ve İş Adamları Derneği (DÖSİAD) ile Kepturda düzenlenen kahvaltıda biraraya geldi. MHP Seçim Beyannamesinin konuşulduğu yemekte iş dünyasının sorunları da dile getirildi.

 

TÜKETİM EKONOMİSİNİ ÇÖPE ATACAĞIZ

MHP Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Baş Danışmanı Prof.Dr. Ahmet Selim YURDAKUL, Türkiyede üretmeden tüketen bir ekonomi modeli var. Bu durum gün geçtikçe dışa bağımlılığımızı arttırmaktadır. İktidara geldiğimiz gün ilk hayata geçirilecek projelerimizden birisi “Üretime Dayalı Milli Ekonomi Modeli” olacaktır.

 

HUKUKSUZLUK DİZ BOYU

Kahvaltıda konuşan Av.Cengizhan GÖKÖZ ;

“Türkiye iktidar hukukuyla yönetilmeye başlayan, hukukun ger gün aşikar yollarla çiğnendiği bir Tek Adam Devleti halini almıştır. Eğer bu gidişe bir dur denmez ise yarı bu günleri bile mumla arar duruma gelmemiz kaçınılmazdır. Bir ülkede Huzur ve Güven unsuru ancak hukuk ve ekonomiyle sağlanır. MHP iktidarı Toplumsal Huzuru ve yıpratılan tüm kurumlarımızın onarımını sağlayacaktır.” dedi.