Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Gurup Sözcüsü Senirli’den FETÖ Çıkışı

MHP’li Senirli: ”Siyaset Kurumu

MHP’li Senirli: ”Siyaset Kurumu Arınmadan,Devlet Arınamaz…!”

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Meclis Üyesi ve MHP Gurup Sözcüsü Selçuk Senirli Ekim Ayı toplantısında yaptığı konuşmada yapılan FETÖ operasyonlarına dikkat çekerek “Milli seferberlik ruhuyla, Müsamahasız bir mücadele anlayışıyla; Varlığımıza kast eden hain terör örgütlerini yok edebiliriz.” ifadelerini kullandı.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ

Çocuklarımızın güzel ve yaşanabilir bir çevrede huzur ve mutlulukla yaşamasını sağlayacak, bir Antalya, bir Türkiye bırakma ümitlerimizi yok etmek istiyorlar diyen MHP’li Senirli, “Bölgemizi yeniden şekillendirmek isteyen emperyalist düşmanlarımız ile dahili ve harici işbirlikçileri PKK, İŞİD ve FETÖ kirli faaliyetleriyle ve canice terör eylemleriyle; milletimize ve devletimize saldırıyı şiddetlendiriyor.

Sözün bittiği yerdeyiz. İmkânlarımız, yetkilerimiz ve sorumluluklarımız nispetinde, Devletimize kayıtsız şartsız azami düzeyde yardımcı olmalıyız.

Milli seferberlik ruhuyla, Müsamahasız bir mücadele anlayışıyla; Varlığımıza kast eden hain terör örgütlerini yok edebiliriz.” dedi.

SİYASET KURUMU ARINMADAN,DEVLET ARINAMAZ…!

Tekrar tekrar ifade ediyoruz diyerek sözlerine devam eden Senirli “ Devletimizin içindeki kanserli hücre FETÖ ve Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik temizlik ve arınma faaliyetlerinin, PKK mensuplarını da kapsamasını istiyoruz.

Siyaset kurumu arınmadan,devlet arınamaz…!

Bir an önce; Mücadele ve operasyonların; İşçi, memur, öğretmen, esnaf düzleminden çıkarılıp, daha yukarılara, memleketi ve devleti kuşatan hainlerin ve işbirlikçilerinin tamamını kapsamasını ve ucu kime dokunursa dokunsun, mesuliyeti olanların korunmamasını istiyoruz.

Türkiye Cumhuriyetinin arınmış bir Milli Devlet olarak,’’Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür’’ kadrolarla, her türlü badireyi atlatacak güce sahip olduğuna inanıyoruz.

Düşmanlar ne kadar çok ve sinsi olursa olsun…!Türk Milleti soysuzluğa müsaade etmez. Şeref bildiği bayrağına, namus bildiği vatanına her türlü ahval ve şeraitte sahip çıkar ve yapılması ne gerekiyorsa onu yapar.” ifadelerini kullandı.