Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Kepez İlçe Yönetimi İftarda Buluştu

SEYYAR; “Bizler menfaat partili

SEYYAR; “Bizler menfaat partili değiliz. Bizim partimiz “Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben.” diyebilenlerin partisidir. Bizler bu kararlılıkta ilerlemeye devam edeceğiz. Biz bu kutlu yola “Biz Kepeziz, Kepez Biziz, çünkü biz bir aileyiz…” diyerek çıktık. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın…”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Yönetimi iftar yemeğinde bir araya geldi. Geleneksel olarak her Ramazan ayı içerisinde düzenlenen iftar yemeğine tüm ilçe yönetimi ve ilçe kadın kolları aileleriyle birlikte katılım sağlandı.

Antalya Parlak Restoran’da düzenlenen iftar sonrası içilen çay eşliğinde sohbet havasında kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Mehmet SEYYAR;

“Yoğun bir seçim süreci atlattık. Bu süreç içerisinde tüm yönetimimiz ve kadın kollarımız gece demeden gündüz demeden, Antalyanın sıcağına aldırış etmeden ve bir an olsun şikayet etmeden çalıştı. Tüm bu fedakarlıklarından dolayı bizlere omuz veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler bu yoğun çalışmaları yaparken asıl fedakarlığı evlerimizde bekleyen eşlerimiz ve çocuklarımız göstermiştir. Bundan hiç şüphemiz olmadı. Bu nedenle en çok onlara teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini istiyorum. Hepinizden Allah razı olsun… diyen SEYYAR;

Bizler menfaat partili değiliz. Bizim partimiz “Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben.” diyebilenlerin partisidir. Bizler bu kararlılıkta ilerlemeye devam edeceğiz. Biz bu kutlu yola “Biz Kepeziz, Kepez Biziz, çünkü biz bir aileyiz…” diyerek çıktık. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın…” diye konuştu.

 

Özel Haber : Mustafa YILMAZ / Haber Birikim