Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Ersoy ”Lidere Söz Verdik!”

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Ersoy ”Lidere Söz Verdik!,Ülkemizi Ve MHP’yi Yücelteceğiz!

 

İl Başkanı Mustafa Aksoy’un koordinesinde Ankara’ya bir ziyaret düzenleyen MHP Antalya İl ve İlçe teşkilatları Türk milliyetçiliğinin önderleri Yüce Atatürk ve Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarlarını ziyaret edip Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimat ve dualarıyla manevi güç depoladı.

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy da, yeni yönetim kurulu ile MHP Antalya teşkilatlarının Ankara çıkartmasına katılarak teşkilatına yeni bir ivme kazandırdı.

“Azimli, kararlı ve parti politikalarını bilen güçlü bir ekiple yola çıktıklarını, Ankara’da Türk milliyetçiliği için önemli üç ismi ziyaret ederek manevi güç kazandıklarını” belirten MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, “Ülkemizin şu bunalımlı devresinde görev aldığımızın bilincindeyiz. Üzerimizdeki sorumluluğun büyüklüğünü Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli Bey, bizi kabulü sırasında iyice anlattı. Ona söz verdiğimiz gibi, teşkilatlarımızdaki ayrık otlarını asla barındırmayacak, sadece ve sadece ülkemizin ve Ülkücü Hareket’in geleceği için var gücümüzle çalışacak, ilçemizde ve ilimizde MHP’yi birinci parti yapacağız” diye konuştu.

 

“Atatürk ile bu devleti kurmuş, Başbuğ ile korumuş Ülkücü Hareket mensupları olarak Devlet Bey ile de korumaya devam edip böldürtmemek ve yüceltmek için çalışacağımıza söz verdik” diyen Ersoy sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk milletinin bekası tehdit altındayken, hiçbir şey düşünmeden devletin ikbali için mücadele eden liderimizin yolundayız. Milletimizin liderimize olan teveccühünü boşa çıkartmamak,  ona layık olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. MHP Konyaaltı Teşkilatı, üç hilali Konyaaltı’nda burçlara mutlaka dikecektir.”

 

MHP Konyaaltı İlçe Yönetim Kurulu, Metin Ersoy’un başkanlığında, Şehnaz Olgun, Barbaros Çalış, Mustafa Önder, Kazım Yazgan, Tuncay Tunç, Murat Altuğ Ünlü, Baykal Koçum, Osman Rıza Koçak, Adem Emre Baş, Nazmi Kahya, Selim Demirci, Yiğit Paşabeyoğlu, Hakan Uysal, Mustafa Sadıç, Doğan Akbudak, Hasan Çağrı Işıldar, Ömer Tosun, Kenan Gönen, Mesut Akyol, Tarkan Dede, Ali İhsan Erbağcı, Ahmet Kaymaz, Polat Polat ve Faruk Sayın’dan oluşuyor.