Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Konyaaltı Tam Kadro ”EVET” Dedi!

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, “16 Nisan’da yapılacak olan referandumda beyaz renkli ‘Evet’ pusulasına mührümüzü vuracağız” dedi

 

MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy ve İlçe Yöneticileri düzenledikleri basın toplantısında 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa değişikliği halk oylamasında “Evet” oyu vereceklerini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi; kurulduğu günden bu yana şehit vermiş,  gazi olmuş siyasi bir harekettir diyen Ersoy, Kurucuları ve mensupları 1960 askeri darbesini, 1971 muhtırasını, 12 Eylül 1980 askeri darbesini, 28 Şubat sürecini,27 Nisan E-Muhtırasını son olarak 15 Temmuz FETÖCÜ HAİN Başkaldırısını yaşamış siyasi bir harekettir.

Biz mensuplarına göre Milliyetçi Hareket Partisi “Kutlu Bir Yürüyüş”ün adıdır.

Partimiz ve taraftarları, sonunda en büyük zararı kendileri görmüş bile olsalar, her zaman Türk Devletinden, Türk milletinden tarafa olmuşlardır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin varoluş gayesi Türk Devleti ve Türk milletini ebed müddet yaşatmaktır. Partimiz “Önce ülkem, sonra partim ve ben” ilkesiyle hareket eder.” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz FETÖ’cü hain darbe girişiminin olduğu saatlerde Liderimiz Devlet BAHÇELİ’nin ‘’Darbe girişimine karşı hükümetimizin yanındayız’’mesajının televizyonlardan altyazıyla geçilmesiyle birlikte olayların seyri değişti diyen Ersoy, Milletimize darbeye karşı direnen güvenlik güçlerimize güven ve moral vermiş, darbecilere korku ve güvensizlik sarmıştır. Yenikapı Mitinginde toplanmış olan 5 milyondan fazla yurttaşımız orada bulunan siyasetçilere birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket edin, Türk Devleti ve Türk Milleti için geçmiş kavgalarınızı erteleyin mesajı vermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi bu mesaj doğrultusunda ‘’Önce ülkem, sonra partim’’ anlayışıyla hareket etmiştir. Hükümetimize, Türk Devleti ve Türk Milleti hayrına olan işlerde iç ve dış düşmanlara karşı destek vereceğini belirtmiştir. Biz de yanında bir ülkücüye yakışır biçimde dimdik duracak ve Liderimiz ve partimizin kurullarında alınan karar gereğince 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandumda  Beyaz renkli ‘’EVET’’ pusulasına mührümüzü vuracağız.Yol ayrımında olan ülkemizin ve devletimizin bu kötü günlerinde Milliyetçi Hareket Partililler ‘’,MİLLET İÇİN EVET, DEVLET İÇİN EVET,TÜRKLÜK İÇİN EVET, YARINLAR İÇİN EVET’’ten yana taraf olacaklar ve çalışmalarını bu yönde sürdüreceklerdir. dedi

Ersoy “Türk Yurdu yaşasın” diye şehit ve gazi  olan, askerimizi, polisimizi, vatandaşlarımızı,dava arkadaşlarımızı,Fırat ÇAKIROĞLU’nu unutmadık, unutturmayacağız.Milliyetçi Hareket Partisi ve Lideri Devlet Bahçeli, Kendilerine ve partilerine yapılan her şeyi bilir  ve unutmaz.Ama Sırf Tayyip Erdoğan gitsin, AKP gitsin diye Türklük düşmanlarıyla hareket etmeyiz, etmeyeceğiz!” şeklinde konuştu.