Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP MİLLETVEKİLİ YURDAKUL; “AKP TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMELİ”

  Milliyetçi Hareket Partisi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof.Dr. Ahmet Selim YURDAKUL ” Liderimiz ve Genel Başkanımız Sn. Devlet BAHÇELİ ve bizler, yıllardır alınması gereken tedbirleri anlattık. Terör örgütleriyle müzakere değil, mücadele edilmesi gerektiğini ifade ettik. AKP, yürüttüğü yanlış politikaların farkına varmalı ve Türk Milletinden özür dilemelidir” dedi.

 

MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Prof Dr Ahmet Selim Yurdakul, İl ve ilçe teşkilatları ziyaretlerinden sonra şimdi de vatandaşlara teşekkür etmek ve onları dinlemek için Antalya’da.

Antalya programına, arka arkaya gelen Şehit haberleri nedeniyle Antalya Polis Özel Harekat merkezini ve Konyaaltı’nda çeşitli emniyet birimlerini ziyaret ederek başlayan Yurdakul, emniyet mensuplarına taziye ve destek ziyaretinde bulundu.

Seçim çalışmaları boyunca vatandaşlara, her zaman yanlarında olacağını söyleyen MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Prof Dr Ahmet Selim Yurdakul, MHP Antalya İl ve İlçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinden sonra şimdi de vatandaşlarla buluşuyor.

Antalya merkez ilçelerinden Konyaaltı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluşan Yurdakul, güncel konular hakkında vatandaşlarla sohbet etti. AKP iktidarında Türkiye’nin daha güvensiz bir ülkeye dönüştüğünü, güvenlik güçlerinin arka arkaya şehit edildiğini anlatan MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili, terör örgütlerinin palazlanması için ihtiyaç duydukları serbestliğin Akp tarafından sağlandığını, Akp iktidarının, çocuk katili teröristleri devlet saraylarında müzakere masalarında ağırlamasının, teröristleri cesaretlendirdğini ifade etti.

Yurdakul, bir vatandaşın “artık kendimizi batıda bile güvende hissetmiyoruz, İstanbul’da silahlı geçit töreni yapan teröristler yüzünden çocuklarımı şehir merkezine göndermekten çekiniyorum, ülkemiz resmen ortadoğuya dönmüş durumda, ne olur bizi bu sıkıntılardan kurtarın artık” sözlerine “Güvenlik meselelerini eline yüzüne bulaştıran Akp, uluslararası  alanda Türkiye’yi terörle anılır bir hale getirmiştir. 2002 de terörün sona erdiği ülkemiz, bugün intihar bombacıları ve güvenlik güçlerine suikastler ile dünya basınına konu olmaktadır. Liderimiz ve Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli ve bizler, yıllardır alınması gereken tedbirleri anlattık. Terör örgütleriyle müzakere değil, mücadele edilmesi gerektiğini ifade ettik. AKP, yürüttüğü yanlış politikaların farkına varmalı ve Türk Milletinden özür dilemelidir.” dedi.