Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Bilgili İddialı Konuştu

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili ”Atanmış değil Adanmış bir inançtır bu ve bu inançta olan herkesi bizimle omuz omuza mücadele vermeye davet ediyorum” dedi

 

TALU BİLGİLİ: ” LİDERİMİZİN EMRİNDE GÜNDÜZ OTURMAYACAK, GECE UYUMAYACAĞIZ!”

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili beraberinde ilçe yöneticileri ile birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

19 Ağustos’ta yönetimi ile birlikte Muratpaşa ilçe başkanlığı görevine getirilen, kısa sürede parti binasının tadilatını tamamlayıp faaliyete geçiren, yönetim kurulu ile birlikte çalışmalarına hız veren ve Muratpaşalılar tarafından takdirle karşılanan Talu Bilgili, beraberinde ilçe yöneticileri ile birlikte MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Sonrasında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’u ziyaret eden Talu Bilgili, Türkiye’de 15 Temmuz öncesi ve sonrası yaşanan siyasi ve kamusal krizler üzerine sohbet etti. MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili, sitemize yaptığı açıklamada; ” Bizlere görevi layık görerek Muratpaşa İlçesi’ni bizlere emanet eden Liderimiz Devlet Bahçeli Beyi ziyaret ederek bağlılıklarımızı bildirip göreve geldiğimiz kısa sürede gerçekleştirdiğimiz faaliyetler hakkında kendisine bilgi verdik. Kendileri de çalışmalarımızdan dolayı bizleri tebrik ederek her konuda arkamızda olduğunu söyledi. Bu sözün üzerine söylenecek hiçbir cümle yoktur. Ve liderimizden aldığımız güç ve cesaret ile Muratpaşa’nın kaderini değiştirmek üzere şevkle çalışmalarımıza hız vereceğiz. Gündüz oturmadan gece yorulmadan çalışacağız.

 

ATANMIŞ DEĞİL ADANMIŞ BİR İNANÇTIR BU

Sonrasında Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne giderek Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyi ziyaret ettik. Şahsım ve iki başkan yardımcım Selman Şahin Bey ve Buket Yeğenoğlu Hanımefendi ile birlikte Genel Başkanımızın emrinde omuz omuza görev yapmıştık. Ve kendisi ile Türkiye ve Türk Dünyası üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Bizler ilçe ocaklardan Ocak Genel Merkezi’ne kadar teşkilatın temelinden yetişmiş, Ülkücü Fikir Hareketi’nin tepeden tırnağa tedrisatından geçmiş bir fikri altyapı ile Muratpaşa’nın çehresini değiştireceğimize inanarak yola çıktık. Atanmış değil Adanmış bir inançtır bu ve bu inançta olan herkesi bizimle omuz omuza mücadele vermeye davet ediyorum” dedi