Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP Muratpaşa’ya Toplu Katılım

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığına katılım sağlamak isteyen bir guruba parti rozetini İlçe Başkanı Talu Bilgili bizzat taktı…

 

Özel Haber: Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığı görevine atandığı gnden bugüne yaptığı çalışmalarla gündeme gelen MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili Milliyetçi Hareket Partisi’ne üye olmak isteyen 40 kişilik bir gurubun üyelik işlemlerini parti binasında düzenlediği törenle parti rozetlerini bizzat kendisi takarak gerçekleştirdi.

Çay sohbeti havasında gerçekleşen törende kısa bir konuşma yapan Bilgili ” Çocuk denecek yaşta tanıştığım ve ocaklarında piştiğim bu kutlu harekete hizmet etmek benim için ömür boyu gurula taşıyacağım bir şeref madalyası olmuştur. Bizler, bu kutlu hareketi bu uğurda kendini feda etmiş şehit abilerimizden emanet olarak görmekte, taşıdığımız şanlı bayrağın sorumluluğunu bilerek onların açtığı yolda yürümekteyiz… MHP Muratpaşa olarak yediden yetmişe tüm vatandaşımıza ulaşacak bizi bizden dinlemeleri için elimizden geleni yapacağız. İnşalla bugün aramıza katılan sizler de bu kutlu kervana katılarak yeni arkadaşları aramıza davet edeceksiniz. Böylece suya atılan taşın halkaları gibi dalga dalga büyüyecek hergün bir önceki günden daha çok vatandaşımıza ulaşma imkanına kavuşacağız daha yeni başlıyoruz…” ifadelerini kullandı.