Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP SEÇİM BEYANNAMESİ İÇİN ANLAMLI TARİH

MHP SEÇİM BEYANNAMESİNİ YARIN

MHP SEÇİM BEYANNAMESİNİ YARIN AÇIKLAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi, seçim beyannamesini 3 mayıs Türkçülük Bayramında açıklayacak. MHP 11.Olağan Büyük Kurultayını da Nevruz Bayramı’nda yapmıştı. Seçim beyannamesinin 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’ne denk gelmesi de tesadüf değil.

Nevruz Bayramı’nda 11. Olağan Kurultayı’nı yaparak seçim maratonuna hızlı bir şekilde başlayan MHP, 7 Haziran Seçimlerine iddialı giriyor. MHP seçim beyannamesini 3 Mayıs’ta(yarın) açıklıyor. 
 
Yarın Ankara Arena Spor Salonu’nda düzenlenen ve 13.00’te başlayacak olan kurultay niteliğindeki açıklama öncesi Türk Halk Müziği Sanatçıları Turgay Başyayla ve Attila Yılmaz da sahne alacak.
 
Seçime iddialı ve sürpriz isimlerle giren MHP, seçim beyannamesine ilişkin çalışmaları tamamladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başında olduğu özel ekip MHP’nin uzun zamandır hazırladığı seçim beyannamesine son şeklini verdi. Kamuoyunun ve Türk Basını’nın merakla beklediği seçim beyannamesinde reform niteliğinde politikalar açıklanacak.
 
İŞÇİ, EMEKLİ VE MEMURLAR
 
Seçim beyannamesinde işçi, emekli ve memurlarlala ilgili devrim niteliğinde politikalar hazırlanıyor. MHP milli bir ekonomi politikası açıklayacak, yoksulları ve ihtiyaç sahiplerini de unutmayacak.
 
Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak olan program yarın saat 13’ten itibaren BENGÜ TÜRK’ten canlı olarak yayınlanacak.