Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’DEN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

MHP Genel Merkezinden gönderilen

MHP Genel Merkezinden gönderilen mektupta Yücel’e hitaben, “Sayın Genel Başkanımızın, Partimizin Merkez Yönetim Kurulu’nda konu ile ilgili görevlendirmiş olduğu…

 

Rusya ve Türkiye arasında yaşanan ilişkilerin Antalya ve bölgeye yansımaları konusunda, 16 Aralık’ta incelemelerde bulunmak üzere Alanya’ya gelen, MHP Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Kenan Tanrıkulu ve  Emin Haluk Ayhan, TBMM’ye Meclis Araştırma Komisyonu kurulması için önerge verdi.

Önergede şu ifadelere yer verildi: Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına

“Rusya Federasyonu ile yaşanmakta olan siyasi ve ekonomik krizin; ülkemize ekonomik etkilerinin araştırılarak, alınabilecek tedbirlerin, çözüm önerilerinin  belirlenmesi amacıyla Anayasa’nın 98. Ve TBMM İç Tüzüğü’nün 104 ile 105. maddeleri uyarınca Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasını saygılarımızla arz ve talep ederiz”

Bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcıları ve beraberindeki heyet, bölgedeki  Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, turizmciler  ve Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile görüşerek esnafın durumu hakkında bilgi toplamıştı. Başkan Yücel de MHP Genel Başkan Yardımcılarına krizin Alanya’ya yansımaları ve turizmcilerin durumu içeren bir rapor sunmuştu.

GENEL MERKEZDEN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

MHP Genel Başkan Yardımcıları İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Başkan Yücel’e bir mektup göndererek teşekkür ettiler. Meclis Araştırma Komisyonunun kurulmasıyla ilgili çalışma hakkında bilgi verilen mektupta Yücel’e hitaben, “Sayın Genel Başkanımızın, Partimizin Merkez Yönetim Kurulu’nda konu ile ilgili görevlendirmiş olduğu heyetimize göstermiş olduğunuz ilgi ve bizlerle paylaşmış olduğunuz tespitleriniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” denildi.