Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’li Aksoy ”Yorulmayacağız, Bıkmayacağız”

Genel Merkez tarafından MHP

Genel Merkez tarafından MHP Antalya İl Başkanlığına atanan  MHP MDK Üyesi Mustafa Aksoy’a görevi devraldı. İl Başkanlığını devralan Aksoy, ”Yorulmayacağız, bıkmayacağız, herkesi kucaklayacağız.” dedi.

 

Özel Haber:Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

MHP Genel Merkez tarafından  16 Mayıs tarihinde görevden alınan  Ali Adnan Kaya’dan sonra, Hüseyin Kocabaş’ın vekalet ettiği MHP Antalya İl Başkanlığına Mustafa Aksoy atandı. Antalya MHP  İl başkanlığında yapılan basın açıklamasının ardından görevi devralan Mustafa Aksoy yaptığı  açıklamada “Antalya’da ülkücü gönülleri birleştireceğiz. Tüm ilçe teşkilatlarımızla birlikte gönül seferberliği başlatacağız. Yorulmayacağız, bıkmayacağız. Herkesi kucaklayacağız.” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Antalya MHP İl Başkanlığına atanan MHP MDK Üyesi Mustafa Aksoy, Hüseyin Kocabaş’ın vekalet ettiği, MHP Antalya İl Başkanlığı   görevine başladı. Daha önce Gazipaşa Ülkü Ocakları Başkanlığı, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı, MHP Antalya İl Başkan Yardımcılığı yapan MHP’nin yeni İl Başkanı Mustafa Aksoy son olarak MHP Merkez Disiplin Kurulu üyesiydi.

MHP Antalya İl başkanlığına atanan Mustafa Aksoy İl binasında yapmış olduğu basın açıklamasına Partililerin yoğun ilgisi olduğu gözlenirken, bir grup tarafından sürekli hareketin lideri Devlet Bahçeli tezahüratları yapıldı. Başkan Mustafa Aksoy yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik vurgusu yaparken, “Bugüne kadar görev yapmış il başkanlarımıza ve yöneticilerimize, hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.” diyerek konuşmasına başladı.

MHP Genel Merkezin uyumlu teşkilat yapısını korumak adına MHP Antalya İl başkalığında yapmış olduğu değişiklik neticesinde MHP Antalya İl başkanı olarak atandığını belirten Mustafa Aksoy, “Bu durumun davamıza, partimize ve Antalya’mıza hayır getirmesini niyaz ediyorum. Herkes emin olmalıdır ki, Antalya’da ülkücü hukuku koruyarak ve birliğimizi, beraberliğimizi sağlayarak anlamlı hizmetler sunacağız. Biz bu inançla çıkıyoruz. Bizimle yol yürüyenleri ve bize bu görevi layık görenleri asla mahcup etmeyeceğiz.” diye konuştu.

1 Kasım seçimleri sonrası Türkiye’nin ana gündemini MHP’deki gelişmeler ve tartışmaların oluşturduğunu anlatan başkan Mustafa Aksoy,  “Bugüne kadar MHP’ye ilgi göstermeyen bir çok çevre ve medya kuruluşları ilk defa bu süreçte, MHP’deki gelişmeler ve tartışmalara büyük ilgi duymaya başlamıştır. Bu ilgi ve alaka bizi bir noktada sevindirirken, ebedi MHP ve Ülkücü  Hareketin düşmanlarının MHP’deki kongre tartışmalarına müdahil olması ve tartışmalara taraf olarak girmesi de oynanan oyunlara karşı bizi daha fazla dikkatli davranmaya sevk etmektedir.” dedi.

Önce ülkem ve Milletim, sonra Partim ve ben diyen lider Devlet Bahçeli,  devletin ve milletin bekası konularında örnek davranışlar sergilediğini ifade eden başkan Mustafa Aksoy, “Kımızı plaka uğruna çizgisinden taviz vermemiş, dürüst kişiliği, devlet adamı tavrı ile hep takdir toplamıştır.” dedi.

Siyasi çıkar uğruna devletin ve milletin bekasını tehlikeye atmamış, bunu yaparken de suçlamalara maruz kalmayı bile göze aldığını fakat zamanın Dr. Devlet Bahçeli’yi haklı çıkardığını ifade ederek, bölünmeye, ayrışmaya, haksızlığa, hukuksuzluğa, hırsızlığa hep hayır diyerek ihanetin önünde dağ gibi durduğunu söyledi.  Genel başkanımızla gurur duyuyor, onun şahsında davamız için çalışmaktan şeref duyuyoruz diyen Aksoy, “Memleketimizi yangın yerine dönüştürenler bilsinler ki, Ülkücüler var oldukça bu memlekete zeval gelmeyecektir.” dedi.

Antalya’da ülkücü gönülleri birleştireceklerini ifade eden MHP Antalya  İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Tüm ilçe teşkilatlarımızla birlikte gönül seferberliği başlatacağız. Yorulmayacağız, bıkmayacağız. Herkesi kucaklayacağız.” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.