Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP’li Kaya ‘Şimdi de Padişah mı İlan Ettiniz!’

MHP Antalya İl Başkanı

MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan KAYA, AKP İl Başkan Yardımcısı Abdullah IŞIKHAN’ın kullandığı Tahttan İndirme sözlerini sert bir dille eleştirdi…

 

Özel Haber : Mustafa YILMAZ – Haber Birikim

 

MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan KAYA, AKP İl Başkan Yardımcısı Abdullah IŞIKHAN’ın basına verdiği bir demecinde kullandığı “İkinci Abdulhamid’in uğradığı haksızlık, itibarsızlaştırma ve TAHTTAN İNDİRME politikaları, şu anda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmakta” cümlesine cevap gecikmedi.

Kaya “Dün, Peygamber, Mehdi, Peygamber Çocuğu ve Hatta Hâşâ Allah’ın bütün sıfatlarını üzerinde taşıdığını söylemekten geri kalmayan zihniyetin bu gün böyle bir açıklama yapmasına hiç şaşırmadık doğrusu…” dedi ve devam etti.

Kaya açıklamasında “AKP İl başkan yardımcısı Abdullah Işıkhan gazetelere verdiği bir demecinde “İkinci Abdulhamid’in uğradığı haksızlık, itibarsızlaştırma ve TAHTTAN İNDİRME politikaları, şu anda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmakta” demiş.

Dün, Peygamber, Mehdi, Peygamber Çocuğu ve Hatta Hâşâ Allah’ın bütün sıfatlarını üzerinde taşıdığını söylemekten geri kalmayan zihniyetin bu gün böyle bir açıklama yapmasına hiç şaşırmadık doğrusu…

Hay Kara Cahilim hay…

Algı oluşturmak için her yolu mübah sayan bildik AKP Zihniyeti, Abdulhamid döneminde Osmanlı’nın dış borcunun olmadığını halkın refah içerisinde yaşadığını, Türkiye’nin de şu anda aynı durumda olduğunu söylemesi Işıkhan’ın ya tarihi öğrendiği harem odası dizilerinden yola çıkarak demeçler verdiğini ya da gerçekten hiç tarih bilmediğini göstermektedir.

Bırakın Osmanlı tarihini, Sayın Işıkhan, AKP Öncesi Hastanelerde iğne bile vurulamıyorduk, ilaç alamıyorduk sözleriyle Türkiye’nin yakın tarihinden de bihaber olduğunu gözler önüne sermektedir.

Sayın Işıkhan’a soruyoruz;

İğne bile olamadığınızı ve ilaç alamadığınızı söylediğiniz yıllarda hangi ülkede tedavi oluyordunuz?

Şu an sağlık hizmetleri BEDAVA MI?

İsimler farklı ama senaryo ve roller aynı dediğiniz ve TAHTTAN İNDİRME politikaları uygulanmakta olduğunu söylediğiniz Cumhurbaşkanını ne zamandan bu yana PADİŞAH İLAN ETTİNİZ…” ifadelerine yer verdi.